Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik a nők teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik a nők teljesen hülyének a férfiakat? Ha ők általánosíthatnak és gonoszak lehetnek, akkor mi miért nem?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Például nem sajnálják a férfiakat, mert hogy annyi helyen lehet ismerkedni. De konkrétan nem tudnak fogalmazni, mert fogalmuk sincs. De ez a komment teljesen igaz, amit régen találtam:

,,Eddig összefoglalva: Mi férfiak legyünk aktívabbak, de ne szólítsuk meg a hölgyeket az utcán, mert sikítófrászt kapnak. Ha megkérdezzük hogy jó de akkor hol szólítsuk meg, a válasz: azt nem tudom. Ami biztos, hogy a boltban se, mert vásárolni jött, nem ismerkedni. A teázóban se, mert már várja a barátját, barátnőjét és különben is hagyjuk nyugton, mert nem azért ment a teázóba hogy zaklassák. A diszkó szóba se jöhet, tudjuk, ott nem lehet komoly céllal ismerkedni. Tánctanfolyam – esetleg (nagyon kicsi a szórás és általában párokban járunk, tehát még kisebb, és nem járhatunk el minden tánciskolába). Munkahelyen? – vállalkozom. Buszon se – az is utca. (Ha meg autóm van, az már maga a nihil.)

Most pedig már: Ne írj rövid frappáns üzenetet, mert azt várják el, hogy bírj három mondatnál többet is írni (író vagyok, elég jól megy, mint azt a mellékelt ábra is mutatja). De ne írj hosszan se, mert az kuka, írj inkább rövid frappáns üzenetet."



2013. aug. 9. 16:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
na még1 szánalmas szar...
2013. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
#1: veled együtt?
2013. aug. 9. 17:02
 3/40 anonim ***** válasza:

Írsz némi igazságot, te tény ha éppen vásárolni megy akkopr ne zargasd már. Van internet itt ez a sok szär facebook, twitter itt is lehet ismerkedni, illetve hamár ismered az illetőt akkor írj rá facebookon, hogy talizzatok valahol.

Nemhiszem hogy ennyire nehéz az élet bässzus pedig fogadok nem éltél meg annyi szärt mint én pedig én még fiatal vagyok.

18/F

2013. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Én 23/F. #3: Fb-on próbáltam, kb 150-ből 150 kikosarazott. De úgy, hogy vissza sem írtak. Beszéltem néhánnyal, nem értik (!!!) hogy gondoljuk mi férfiak, hogy online próbálkozunk. Persze ötlete sincs, h akkor hol lehetne.
2013. aug. 9. 17:10
 5/40 anonim ***** válasza:

Járj társaságba, pl. baráti kör barátai (ott kiválóan lehet ismerkedni), vagy valamilyen hobbi-közösség, közös érdeklődési kör mentén szerveződő csoport. Én mindig így ismerkedtem fiatalabb koromban. Utcán, nyilvános helyen soha.

Manapság pedig cseten, ott három mondat után kiderül, hogy van-e közös témánk, vagy nincs.

38N

2013. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
nem pícim,én a hozzád hasonlókra gondoltam akik napról napra teleszarják az oldalt ilyenekkel.
2013. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
#6: először is nem vagyok a picid, másodszor pedig talán nem véletlenül szarják tele az oldalt ilyenekkel.
2013. aug. 9. 17:28
 8/40 anonim ***** válasza:
na ja,tehetetlenségükben.
2013. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, tudjuk, hogy szánalmas szar vagy, nem kell dicsekedni vele.
2013. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
az az,én vagyok. Végülis én írok ki napi 5682 ilyen kérdést.
2013. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!