Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában milyen típusú férfiakat keresnek a nők?

Figyelt kérdés
Külső, belső egyéb dolgok terén.
2013. jún. 16. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki mellett nőnek érezheti magát egy nő.
2013. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfiasat
2013. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt kicsit bővebben kitudjátok fejteni?
2013. jún. 16. 18:17
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
A férfias, határozott, stb. a kigyúrt bunkó szinonímái a nőknél. Ezt jobb ha tudod.
2013. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért pont a bunkókra van szükségük.
2013. jún. 16. 18:19
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Kulso nekem fontos a magassag mert rn 173 cm vagyok meg az h ne legyen vekony. Meg szeretem a hosszab hajat fulig ero. Belsore meg h legyen onbizalma humora meg most nem.akarok.szokasos dolgokat irni. Ami meg fontos nekem az oltozkodes.nagyon az donto korulmeny (mert en divatmanias vagyok) na ennyi de ha nem jonn ossze mind nem fontos ez nem kobe vesett igenyaradat

2. Voltam

2013. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Külsőleg mindenkinek más jön be. De a többségnek a férfias férfiak. Szeretjük magunkat biztonságban érezni egy pasi mellett,legyen erős (nem kigyúrt állat). Belsőleg : szeressen,tiszteljen,legyen megértő,legyen humora,lehessen vele bármiről beszélgetni.
2013. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4-es: a férfias nálunk nőknél nem a kigyúrt macho bunkót jelenti, hanem hogy úgy viselkedik, mint egy férfi: kiveszi a nehéz csomagot a kezedből, előreenged az ajtón, étteremben kihúzza neked a széket, felsegíti a kabátodat. Ja és néha virágot hoz.
2013. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy kigyúrt, bunkó barátom sem volt. Biztos nem vagyok igazi nő. :) Azért örülök, hogy a férfiak ezt mindig jobban tudják. Sok embernek más az ízlése, nem lehet általánosítani. Legtöbb esetben, ha egy normális nőt veszünk alapul, akkor nem az ilyen férfiakra bukik.
2013. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2.6. Vagyok. A kigyurt bunkoktol.hanyok.
2013. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!