Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen az esetetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az esetetek?

Figyelt kérdés

Külső belső egyaránt jöhet. Lécci korokat, nemeket írjatok!


ELSŐSORBAN FIÚKAT KÉRDEZEK!!!



2013. aug. 6. 11:15
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
magasság nem számít de azért ne legyen 150 centi az én 190-em hez, hosszú haj, kedves, jó fej, ne legyen rajta 10 kg smink, öltözzön átlagosan ne legyen ribis, ne legyen olyan nagy bulizós, szóval legyen átlagos nekem az tetszik :) 18F
2013. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

külső:

vékony, alacsony, filigrán lány, ne legyen sápadt a bőre, a haj, és szemszín nem érdekes

belső:közös érdeklődési körr,

nyitott hozzáállással az élethez, nem állandóan búsuló,

ne legyen hisztis, a korábbi kapcsolatok miatt


ezzel szemben akikkel jártam: átlagos magasság, és testalkat, inkább magas, mert a a belső jobban számított mindig is :-)

2013. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
30++ F
2013. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Kök
2013. aug. 6. 11:44
 25/48 anonim ***** válasza:
Na, mutass egy olyant, akinek nincsenek.
2013. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

#16

Akkor te hogyan választasz magadnak párt? Nem tudom hány éves lehetsz, tegyük fel 25. Mivel neked nincsenek elvárásaid, összejönnél egy 60 éves nővel is? Vagy hogy érted?

Személy szerint nekem a sötét hajú, sötét szemű férfiak jobban tetszenek, de a leghosszabb kapcsolatban a srác pl. kék szemű volt, de ez nem számított.

És igenis kellenek bizonyos fokú elvárások (hasonló érdeklődési kőr, intelligencia, stb.), hogy működőképes legyen a kapcsolat hosszú távan.

2013. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy belefér mindenki, akit nem ért utol még a klimax.
2013. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
AMúgy kb. eltaláltad az életkorom.
2013. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Tessék, ez egyszerre egy elvárás :P De ez reális elvárás, nincs ebben semmi kivetnivaló.
2013. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

stílusba.. hát nálam ez olyan hogy vagy tetszik vagy nem :DD szval ilyen nem igazán van :)

hajba hát jöhet bármi kivéve a hosszú és a göndör..ezek nem tetszenek:( (bár 1x tetszett göndör hajú :D)

szem.. ezt szoktam mindig először megnézni egy fiún :) ha egy fiúnak kék a szeme akkor már úgy vagyok hogy ahhw *-* de amúgy bármilyen színű lehet a szeme..

alkat.. hát szeretem az izmosabb fiúkat :D a nagy darabokat is akár(nem a kövéreket!!) az ilyen kis vékony giliszták nem igazán jönnek be XD de már azis előfordult amúgy :DD .... felőlem lehet szemüveges egy fiú, nem zavar az sem :) lehet pcje, fültágesze, tetkója :D

magasság.. hát mindenféleképpen legyen tőlem magasabb!!az se igazán tetszik amúgy ha egymagasságú..legyen legalább fél fejjel magasabb :))

belső: hát utálom a bunkó fiúkat!! ha vki bunkó nálam az már kiesik.. de viszont a túl kedves, nyálasakat se szeretem.. :D tehát legyen jófej, lehessen vele beszélgetni sokat, akár a semmiről is :D legyen vicces :)) de ha úgy van komoly is.. lehet hogy ez hülyeség amit írok de legyen féltékeny!! :DD így érzem hogy számítok neki vmit(aztán lehet hogy mégse.. ) legyen ilyen ragaszkodó típus, de azért ne csüngjön mindig rajtam :D merjen felvállalni a haverjai előtt is, tehát előttük ne úgy viselkedjen mintha a haverja lennék.. és hát ugye legyen hűséges :D

16/l

2013. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!