Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bosszantanak fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bosszantanak fel az ilyen dolgok vajon? Mégis hogyan nyugodhatnék le az ilyenek láttán, hallatán?

Figyelt kérdés
Például tök ronda, dagadt, utálatos jellemű, gonosz lány ismerősöm valahogy összeszedett egy nagyon helyes pasit magának és magam is csak nézek, hogy csinálhatta. Férfi vagyok, de velem nagyon durván bánt ez a lány régebben suliban és sosem felejtem micsoda kis álszent liba volt már akkor is. Nem elég hogy ronda és jellemre is egy szörnyella még most ezt kellett megtudnom és látnom, hogy egy nagyon helyes hapsit szedett fel magának. Ellenben nekem meg nem megy a lányokkal való kapcsolatkiépítés, többnyire épp a külsőm miatt, sok lány képet lát rólam vagy élőben randizunk bocsi, de nem vagy az esetem, helyesebb fiúra számítottam szövegekkel, egyesek még az t is megmondják, hogy ilyen ronda fiúval ő nem akar semmi többet. Nagyon elegem van már, hogy egy lány mindig is élvezheti az élet örömet és mint látható kegyetlen jellemvonásokkal is tarolhat, míg egy fiú, akinek érző szíve van, de külsőre nem a lányok álma típus az meg csak a bánatot és szenvedést kapja az élettől. Pedig minden vágyam egy rendes, vonzó barátnő.
2013. júl. 19. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a f22szt foglalkozol mással, miért idegesíted magad máson? Boldog életet.
2013. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kicsinyes, önző, keserű ember vagy, azért.
2013. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cyklon ***** válasza:
100%
Irigy vagy hogy egy általad szörnyellának nevezett csaj előbb talált párt mint te :D A törökök feladták a harcot? 150 évig itt voltak, na szóval a törökök se voltak szépek,mégis hitvese lett az ország :D szóval ne add fel :D
2013. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

inkább örülj neki, hogy van fiúja, szóval jól érzi magát,

eleve fordítva kezeled, szétnézel, ezután egyre jobban magadba fordulsz, ez nem vezet sehova, csak magadat húzod egyre jobban lefelé, ezt más is észreveszi rajtad,

nézzél szét és örülj mások sikerének, ha így teszel, nem leszel besavanyodva N

2013. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányok ezen a téren a " civilizált nyugati világban " mindig is előnyt élveznek.. még egy ronda idióta csaj is talál pasi egy hét alatt v inkább egy nap alatt ha akar és nem válogat annyira. Ugyan így akár mikor meg tudja magát dugatni csak szólnia kell valakinek, ellenben mi férfiak ezt már nem igen tudjuk eljátszani. Az is lehet h a pasi csak meg dugja párszor aztán ott hagyja szóval ne jelentsük ki ezt, lehet h csak ki

használja. Nem tudom hány éves vagy. De tudhatnád h a nők egy férfitól minimum 3000 dolgot várnak el, miközben nekünk talán jó esetben is ha van 10 - 20 max 30 elvárásunk, de szerintük azok teljesíthetetlenek. Am meg ha ronda vagy bár ez is relatív mert kinek mi az, akkor kompenzáld mással, legyél érdekesebb. Vagy gyúrd ki magad. Fordídzsd az idődet a meg gazdagodásra mert akkor meg már hemzsegni fognak körülötted a nők akár hogy is nézel ki. Amm meg az érző szív manapság nem divat, sajnos. Szóval próbáld meg el rejteni majd ha már kapcsolatban vagy valakivel akkor előveheted.

2013. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján inkább te vagy a szörnyeteg, nem a lány.
2013. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!