Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon, nagyon izgulok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon, nagyon izgulok, hogy nyugodhatnék meg?

Figyelt kérdés

2,5 éves kapcsolatomnak már vége van egy olyan fél éve, nagyon zárkózott voltam ebben az utóbbi fél évben, és most fölvettem a kapcsolatot egy rég elfeledett ismerősömmel, barát jelölttel, és találkozni akar.

Persze lehet, hogy nem is randizási szándékkal, bár inkább régebben is flörtölős volt a kapcsolatunk, szóval biztos van benne valami. Amíg volt barátom tudtam lazán, közvetlenül viselkedni még flörtölős fiúkkal is, de most valahogy olyan védtelennek érzem magam... Mi van, ha azóta annyira megváltozott, hogy már nem is tetszik? Én is nagyon nagyot változtam, mind külsőleg, mind belsőleg...

Úgy érzem elfelejtettem én már "randizni", "csábítani", 3 éve mást se csinálok lerázáson kívül, mi lesz velem? Nem arról van szó, hogy csúnya lennék, de ha idiótán, bizonytalanul viselkedem, az azért sugárzik...

Persze tudom, nem történhet semmi olyan, amit ne élnék túl, de annyira izgatott vagyok... Olyan rég voltam ilyen helyzetben. :S

Segítsetek! Humoros, gunyoros megjegyzések is jöhetnek, attól legalább felvidulok. :)


2010. máj. 4. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Kevesebbet nyúlj a bugyidba, akkor kevésbé fogsz izgulni...
2010. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szupermókus ***** válasza:
67%
Hasonló cipőben jártam annak idején én is. CSak én nekimentem a nagyvilágnak és csaj csaj hátán volt. Jó volt. Most megállapodtam. Ne keresd, majd megtalál. Kis jeleket adj csak és jön valaki. Ne te csábíts, majd az legyen az ő dolga. hmmm.... vagy egyszerűen vágd a földhöz és erőszakold meg :)
2010. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Elfelejtettél csábítani?Na ne már!Jön az magától!Komoly kapcsolatom van évek óta,de ha rám jön az ötperc,olyan szövegeket "nyomok",hogy el sem hiszem magamról hogy én mondtam!Ezt nem lehet elfelejteni!A másik a kisugárzásod,az sem kopik,csak nem volt aki érezhette volna!

A randizavar meg jópofa is tud lenni,ha két normális ember észleli egymáson!

Menni fog meglásd,zsigerből!:)

Minden jót!

2010. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez a fajta izgulás tökre jó, amikor érzed, hogy megint leht elkezdődik valami új. szerintem ezt ne akard elűzni :)

16/L

2010. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Ill. remélem, hogy az lesz. :D

Tényleg jó ez az izgalmi állapot, de azért olyan "túl lennék már rajta" is van a dologban... :S

Az elsőnek: talán többet kéne a bugyimba núlkálnom, hogy ne izguljak, nem? :9

2010. máj. 4. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!