Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

A pasiknak tényleg jobban tetszenek a természetes nők?

Figyelt kérdés
Mert ez szerintem hülyeség...
2008. jún. 25. 06:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyonsok helyes srácot ismerek, aki mindd tud szerelmes lenni. és a pasik is kereshetnek maguknak jó nőt, de nagy házasságra ne számítsanak, mert az ilen nőők akikkel csak dugni lehet... mit csinálnak velük amikor 60 évesek lesznek?... akkor már nem lesznek bombázók, és akkor már nem a külsejüket szeretik egymásban az emberek. szerintem te is olyan pasit válassz magadnak akit szeretsz és lehet vele beszélgetni, mert idős korotokra már csak az marad nektek... az agyon korrigált kifestett nőkről meg annyit, hogy igenis van akin nagyon sokat dob a smink.. és a pasijuk meglátja majd őket smink nélkül........ AZ A SZÉP AKI IGAZÁBÓL SZÉP ÉS A KISUGÁRZÁSA IS SZÉP! HIDD MÁR EL VÉGRE HOGY A FIUKNAK NEM CSAK A KÜLSŐ A FONTOS!
2008. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Jó,lehet,hogy a pasiknak jobban tetszenek a normális csajok,na de milyen pasiknak...Csak a szaroknak :D Egy kigyúrt,pénzes pasi rá se nézne az ilyen Miss Természetességekre :D Hazudjatok csak magatoknak :D Csáó"


LOL, kedves Kérdező! Szerinted a normális pasi a kigyúrt, agyontetovált, tarkopasz, bömbivel vagy merdzsóval flangáló piercingpárna, akinek a szókincse össz-vissz 50 szóból vagy kevesebből áll,minden második szava az, hogy KÖCSÖÖÖÖÖG! Én inkább apáca lennék, ha az összes pasi ilyen lenne. De te , ha véget ér a műszakod a Rákóczi téren, nyugodtan bebújhatsz egy ilyen állat ágyába, de aztán a kék foltokért a szemed alatt meg az összevert orrocskádért csak magadat okold! Ja, persze, ha van a futtatódnak pénze a plasztikai beavatkozásaidra, akkor megértelek :DDD

2016. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!