Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

A pasiknak tényleg jobban tetszenek a természetes nők?

Figyelt kérdés
Mert ez szerintem hülyeség...
2008. jún. 25. 06:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért volna hülyeség? Számomra ugyan semmi szépség nincsen egy műnőben, de ez biztos egyénfüggő. Festett haj, vagy műköröm, mondjuk ezt én még nem sorolom a mű kategóriába, de a szolis bőr, meg a műcici az már nem gyerebe. Szóval férfija válogatja, de kérlek, ne mondd azt, hogy hülyeség, mert szerintem a legtöbb férfi a természeteset szereti, a műnő inább csak arra való, hogy a pasik felvonuljanak vele, mint egy május elsejei transzparenssel:))

Utólag is elnézést az össze műnőtől, de ez van.:)

2008. jún. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Mit ártünk természetes nők alatt?

A fiúk/férfiak szeretik, ha egy nő nincs agyon sminkelve, ha festék nélkül is szép. Szeretik az olyan nőket akikben nincsen idegen anyag pl szilikon.

Jól esik nekik egy olyan nővel végig menni az utcán, akin látszik, hogy úgy szép ahogy van minden kence és egyéb szépítkezési beavatkozás nélkül.

Egy természetes nő érettséget sugal. Sokan nem szeretik az agyon szolizott, műkörmös, festett szőke libákat, mert rögtön a pláza cica érzés jön le, és az hogy csak a pénzre hajt. Az ilyen lányok megérnek egy patront, de semmi több.

Nekem ez a véleményem.

2008. jún. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Akartam kommentet írni, a többiek már mindent leírtak előttem. Bocs műnők, de ez van. Nem mondom, hogy nem d...nék meg egy műnőt bármikor, de hosszú távra társnak.... azt inkább ne.
2008. jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Az nálam se működik, ha valakihez napközben hozzá se lehet érni, mert kócos lesz a frizurája, vagy elkenődik a sminkje! Ők azok akiknek az állappota reggelre mindig nagyon leromlik, és egy óra sminkelés nélkül nem mennek emberek közé!


"Az aki szép, az reggel is szép,

Amikor ébred, mégha össze is gyűrte az ágy!"

(Charlie/Tátrai Band)

2008. jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem se hülyeség! Sőt, hogy ne csak a külsőről beszéljünk, a természetesen viselkedő és természetesen kedves stb lányokra is gondolok.
2008. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nő ugy szép ahogy van. Jó persze ha lóg a cicije akor fellehett varratattni, de viszont ha már szilikont is tesz bele:( Nő vagyok én is és nem értem. Egy fiú ismerősömnek se jönnek be a műcsajok. Akinek felvan töltve a szája annak olyan mintha kifordították volna...:S Tudnék egy hasonló sztár példát mondani. Bár az a személy inkább az egészséges élet híve, de ahhoz képest semi nincs rajta ami eredeti. Én is festem magam, de csak mert jólesik, jóérzés, és csak lágyan, finoman. A hajamat fesettem, de meg is bántam, most mindent elkövetek, hogy visszakapja régi formáját amit mindenki irigyelt. A mű nők, nem nők. Bábuk. Jó, saját vélemény... de sokan igyvannak vele. amugy ha most elolvasnák azok a nők a válaszokat, lehet lennének akik megbánnák, hogy akko minek is csinálta.
2008. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha műnőt akarok, veszek egy guminőt.
2008. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Méghogy a pasiknak nem tetszenek a műcsajok :S Csomó pasit ismerek aki pont az ilyen csajokra bukik. és nem csak egy éjszakára. sztem a legtöbb csaj a fél kezét odadná ha olyan alakja lenne vagy melle lenne mint azoknak a műnőknek. de ahhoz már lusták,hogy kezdjenek magukkal vmit pfff
2008. jún. 25. 08:28
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, én irtam azt a hosszút. Egy barátnőm nincs aki egy picit is korrigáltatot magán. És mégis mindegyikük mind a 10 ujjárra találna pasit. Amugy azt nemmondtam, hogy minden pasi utálja a műcsajokat. Amugy te kérdezted én válaszoltam. AKKOR MIBAJOD VAN?
2008. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

Na figyelj ide kiscsillagom kedves kérdező. Állítsd ide valamelyik műnő barátnődet, vagy akár magadat, mert szerintem te is az vagy, ide a bökőt, hogy akármelyikőtöket kenterben verem, műmell és műköröm nélkül is. Képzeld nem vagyok lusta ahhoz hogy tegyek a külsőmért, csak picinykével több dolgom is van annál, minthogy a pasimat cumizzam a nap 24 órájában, aki majd fizeti a műcicimet.

MOst, hogy így visszaolvasom eléggé méltóságon aluli ez a társalgás... hmm..

2008. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!