Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

A pasiknak tényleg jobban tetszenek a természetes nők?

Figyelt kérdés
Mert ez szerintem hülyeség...
2008. jún. 25. 06:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le nyugodtan, de csak én érzem úgy, hogy vmi pénzes liba átvarratta magát és kezdi megbánni..? Amúgy érdekes hozzá állása van a csajnak.. Tudod, lehet, hogy az utcán öttel több munkás nézi meg a seggedet, de hosszútávú kapcsolata a "természetes" lányoknak van, normális fiúkkal.. De mit értünk bejövés alatt... ahogy előttem írták, egy patronig.. addig bejön. Amúgy meg egy ilyen lány nem tud mit adni egy pasinak, jah, de lehet vele gizdulni, hogy megbasztam. Mert az egy dolog, hogy valami nem szép rajta, és akkor megcsináltatja, csak valahogy elszáll magától.
2008. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem árulja el, mit tart természetesnek, de a művi (főleg szilikonos) módosításokat én sem bírom.


Érettebb, idősebb hölgyeknél a jó kozmetikai kikészítés, elegáns megjelenés nekem legalábbis tetszik (ha nem is feltétlenül szükséges), viszont fiataloknál elegendő a természetesség, ilyen szempontból is.

2008. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzem úgy, hogy a kérdező ezt nem kérdésnek szánta, hanem provokatív vitaindítónak?
2008. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem szép smink nélkül, akkor a pasinak nem jobb ha.. szal sminkkel szebb lehet?
2008. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki úgymond nem fotogén smink nélkül nem hiszem, hogy a vakolat rengeteget segít rajta.
2008. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Neten lehet találni pár előtte-után fotót. Bár azokat többnyire profi sminkesek csinálják, de a z elég ronda hölgyekből, állat szépek lesznek.

A kérdésre válaszolva miért lenne hülyeség? És miért lusta az, aki nem rohan az orvoshoz megnagyobbíttatni ezt-azt? Nekem pl nincs nagy mellem, de a barátom imádja. Tény, hogy nem bánnám, ha picit nagyobb lenne, de eszemben sincs ezért kés alá feküdni.

Természetesen is lehet gyönyörű valaki, és ha ez egy igen kedves stb. személyiséggel párosul, egy műnőnek sem lesz esélye mellette. Akkor sem, ha a műnő a szebb. Szerintem legalábbis...

2008. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a Mo-i műnőt szerető pasikból, annyi van amennyit te ismersz. Megsúgom neked, hogy a ki se merném tenni a lábam utcára egy műnő mellett. Egy pasinak kell, hogy eltudjon beszélgetni a nővel akit szeret, hogy legyen intelligencia hányadosa, ami valljuk be őszinten egy műnőnek nem sok van. A műnő csak rászáll egy pénzes pasira, akinek a pénzét majd elkölti, és közben lemarad a való életről. Hidd el van jó pár ismerősöm, akinek van mit a tejbeaprítania, és panaszkodnak, hogy nem találnak NŐT, TERMÉSZETES NŐT, akivel megoszthatnák életüket.
2008. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen és ők nem is akarnak magukkal "mit kezdeni", mert így boldogok, és így szépek. Szerintem szánalmas szilikon, botox és kollagénnel feltöltött, agyon szolizott, szőkített libák.
2008. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
68%

Mi a természetes nő?

Olyan nő, aki hetente egyszer zuhanyzik, minden nap ugyanazt a ruhát hordja és nem foglalkozik magával? Mert a kommentedből ez derül ki.

Vagy esetleg aki ad magára 2 havonta jár fodrászhoz, mindennap tisztálkodik, foglalkozik magával stb ? Mert ha az utóbbi akkor a kérdésedre a válasz igen. Ezt a nő tipust szereti a férfiak 90%-a. Akit te ismersz az a maradék 10%.

2008. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
létezik mind a két véglet.ki ezt szereti, ki azt. de tény, hogy "az" a fajta csak mutogatásra meg "meghágásra" van. én a barátomat egy ilyen műnőtől szedtem el azzal, hogy velem lehet beszélni, és az IQ-m nem a föld alatt van 20 méterrel.ők azért csinálják ezeket magukkal, mert így érzik szépnek magukat, + hogy több fiú figyeljen fel rájuk. az más dolog, hogy a hapsi mit gondol...:)
2008. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!