Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

A pasiknak tényleg jobban tetszenek a természetes nők?

Figyelt kérdés
Mert ez szerintem hülyeség...
2008. jún. 25. 06:41
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
88%

Többen írtátok a festett szőke hajat, mint mű dolgot. Nem tagadom ,nekem is festett, de csak mert magában keseszínű, olyan semmilyen, és a környezetemből mindenki szerint jól áll. És mi a helyzet a festett feketékkel/barnákkal? Szerintem a festett hajjal minden oké addig,amíg nem viszi valaki túlzásba, és nem festi a haját rózsaszínre,kékre vay fehérre.:) Meg amíg nem megy tönkre a haj, (értsd: repedezett,feláll,keszekusza,ronda) ápolja rendszeresen stb.

Egyébként szerintem az enyhe smink még van akinek kifejezetten jól is áll, pl egyik barátnőm tiszta halottsápadt, és picit beesett szemei vannak. Neki jól áll,ha picit élénkíti az arcszínét, és enyhén a szemhéját is festi.

2008. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
szia előző válaszadó! azért mondják a festett szőkéket, mert statisztika szerint több mint 80%ra jellemzőek ezek a vonások. de szerintem amúgy is, azo9kra gondolnak, akiknek nagyon szőke!!!! totál hidrogánszőke cica. a mézszőke, meg ilyenek azok szerintem is tök normálisak.
2008. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
A természetes szépségnél nincs szebb.
2008. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
A plasztikai sebész által alkotott nő jó kirakatbabának, reprezentálni, és néha egy-egy fordulóra kihasználni. Másra egyébként nem szívesen használja senki. Tartós kapcsolat általában velük kizárva.
2008. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

valahogy az az érzésem hogy egy mű nő rájött hogy a férfiaknak ez leehtanniyra nem is jön be aztán kétségbe esett és feltette a kérdést gondolva arra hogy majd olyna válaszokat kap amik megnyugtatják például: " igen a má csajok a legszebbek a többi tök ronda" vagy ilyesmi. aztán mivel mindenki az ellenkezőjét mondta. teljesen jogosan, arra kiborult és beirt egy commentet hogy huh ha bizony milyen sokat ismer akinek ő bejön. na de itt az oltári nagy ellentét, ha igy gondolja a kérdező ahogy a commentet leirta akkor meg mért tette fel a kérdést...:D



na de. most leirom a véleményemet a kérdésre. én teljesne egyettértek az elöttem leirtakkal. egy csaj akkor szép ha smink nélkül is szép. a természettesség annyit jelent hogyy nem ugy néz ki mint egy pláza cica, a legtöbb férfi velem együtt undorodik az ilyen nőktől. ez nem arra vonatkozik hogy valaki festi a haját vagy ilyesmi nem dehogy cska mert valaki azt irta hogy ő is festi, de nem rozsaszinre. hidd el nem ezzel van a gond, attol még mert valakinek jol áll a szőke legyen szőke haja sok nőt ismerek akinek szőkére van festve a haja de amugy nem egy ezerrel puderezett a bőrét alig látni stilusak. sőt nagyon sok csajt ismerek akiknek rózsaszin a hajuk. punk világ, persze nem ezekre az igénytelenekre gondolok hanem aiknek csak ugy tetszik az extravagánsság, persze az sem igy ezerrel csak azért felpögetve.

tehát nekem az jön be ha egy csajnak a viselkedésén a inézetén ő magát látom, nem pedig egy agyonfestett jajj letört a körmöm uristen milesz, valakit. hisztiznek mindenért. én az ilyen csajokat csak kiröhögöm.

legfőképp azért mert ŐK MAGUKNAK CSINÁLJÁK EZT MERT AZT HISZIK MÁSOKNAK IGY FOGNAK TETSZENI ÉS MINDENKI AZT MONDJA MAJD RÓLUK HOGY HŰ HA DE JÓ NŐ CSAK HOGY EZT CSAK ŐK MAGUK HISZIK A TÖBBI EMBER SZINTE MIND AZT GONDOLJA HOGY URISTEN KI EZ AZ AGYONTUPIROZOTT HISZTIS MŰPINA.

2008. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Jó,lehet,hogy a pasiknak jobban tetszenek a normális csajok,na de milyen pasiknak...Csak a szaroknak :D Egy kigyúrt,pénzes pasi rá se nézne az ilyen Miss Természetességekre :D Hazudjatok csak magatoknak :D Csáó
2008. júl. 19. 12:21
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a pénzes pasiknak inkább egy kúrva kell, mint egy feleség. Ha neked egy olyan pasi kell, akinek csak dugni kellesz, akkor egészségedre...
2008. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze az lehet, hogy a pénzes és kigyúrt hapsik jobban szeretik a csinált cicababákat, de meg kéne nézni, hogy az ő IQ-juk milyen szinten mozog.
2008. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában megtalálja a zsák a foltját.
2008. júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó három véleményt osztom. Sajnos nekem is van egy ilyen bátyám ( nem vagyok rá büszke de ez van)( nem azért sajnos mert van, hanem mert ilyen) A fél életét a konditeremben tölti, a másik felét a tükör előtt.( de ezenkívül normális amúgy, szóval nem tipikusan izomagyú állat, aki elszteroidozta az agyát) Ő is ilyen csajokra bukik ( szerencsére haza nem hozza őket) de a tesómban legalább van annyi gerinc, hogy megmondja, igen, ő csak megdugja ezeket, és maximum reprezentál velük. De megnyugtatta anyumat, hogy nyugi, feleségül nem veszi , és gyereket sem csinál neki.
2008. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!