Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszút álljak ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút álljak ezért?

Figyelt kérdés
A nővérem járt egy 18 éves sráccal,de ő csak 15 éves. Elmentek sátrazni messzire tőlünk,és a fiú azt akarta,hogy feküdjenek le. Lefeküdtek. (nem az alvás értelemben)Most meg jár egy 13 éves kis rib**cal. És még nálunk van a srác pulcsija,amit arra kapott a tesóm,h "minden nap érezze az illatát".. -.-" tehát én most azt terveltem ki,hogy öcsémmel szétfirkáljuk a pulcsiját az egyik oldalon és ráírom: "Mindenki azt kap,amit megérdemel! ;) Üdv,Betty és Máté." Szerintem k**vára megérdemelné..
2013. jún. 24. 09:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A pofámba hülyézzél egyébként,és ne az interneten -.- És egyébként meg nem különb a nővéremnél,mert a nővérem azért feküdt vele le,mert szereti,ez a lány pedig tudja,hogy mit csinált vele ez a féreg,de még is jár vele.. és méghozzá úgy,hogy ő egy 13 éves kislány és nem nagykorú,ez a nyomorék kis g*c* meg 18 éves ped**il.. -.- de ha terhes lesz a nővérem miatta (mert nem használtak gumit,és még csak most mondta el anyámnak),akkor kiszedem ennek a kis ro**déknak a beleit. Azt garantálom. Lehet,h én is egy 12 éves szaros vagyok,de megteszem!
2013. jún. 24. 19:09
 12/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat. szerette*
2013. jún. 24. 19:09
 13/18 anonim ***** válasza:

11:39


Jaj istenkém, ne okoskodjál már annyit..:D Nem bírom az ilyen embereket, akik azt hiszik sokkal különbek a többinél. Képzeld el egyetemre járok. Nem vagyok kevesebb nálad. Igen, bejártam nyelvtan órákra is. Az egy dolog hogy írta. Az meg egy másik dolog, hogy nem a nyelvtani hibákat keresem a mondatokban, hanem megpróbálom a véleményemet elmondani ezen az oldalon. Mivel teljesen érthető a szöveg, így képes voltam megérteni, de látom TE nem.. Ez viszont már nem az én bajom, de akkor gondolkodjunk is el azon, hogy ki a különb a másiknál?

2013. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

kedves kérdező: azt ajánlom, de melegen, hogy minden indokodat írd le egy hosszú levélbe, és tedd meg a szerinted elképzelhető legdurvább és legkeményebb bosszút.


az igen jó lesz. 12 évesen itt ugrabugrálsz és gyilkossággal(!!!) fenyegetőzöl...


pffff


és te úgy véled, a nővéred (aki TIZENHÁROM éves mindösszesen) éretten és okosan gondol arra hetedikes korában, hogy szerelmes és le akar feküdni a szerelmével? és meg is teszi mindezt?


hát miről is folyik itt a csevej valójában...?

2013. jún. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem 13 éves a nővérem,de mind1 -.-" A nővérem 15 éves. -.-
2013. jún. 25. 14:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Az új csaj 13 éves, hát nem figyelsz?..:D Jaj istenem, bonyolultak ezek a dolgok, néha már én sem tudom követni. :D Viszont tényleg nem kéne gyilkossággal fenyegetőzni, mert ez nem vicc. A nővérednek lehetett volna több esze, gondolom nem 1 évnyi járás után feküdt le a fiúval, hanem pár nap, esetleg hét után, mert egy olyan gyerek, aki csak a szexre megy, az nem várt volna a nővéredre hónapokig, szóval ennyit a bosszúról. Őszintén szólva akármit csinálsz, nem fogja a fiút érdekelni. Mit hiszel, ha megfenyegeted öléssel, akkor majd a bocsánatotokért esedezik? És mire mész vele, ha meg is teszi? Örülj neki, hogy nem erőszakolta meg a testvéredet.
2013. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Pár hónapja jártak. Miért ne érdekelné!? És nem fenyegetőztem. Több ember ne írjon!
2013. jún. 29. 18:36
 18/18 anonim ***** válasza:

mi az, hogy több ember ne írjon?

ha nem akarod, hogy írjanak az emberek, akkor minek teszel fel kérdést a gyakorikérdéseken?

2013. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!