Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan egyenlitsek? (ha ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan egyenlitsek? (ha ugy tetszik hogyan álljak bosszút)

Figyelt kérdés
Van egy srác,akinek a haverjával ugymond összejöttünk.De ez a kis szemét azt hazudta,hogy smároltam vele meg ilyenek.Tönkretett mindent.Szeretnék egyenliteni de nem tudom hogy.Nem akarok neki rosszat csinálni,csak azt akarom,hogy vissza kapja amit velem tett.Hogy olyan rosszul érzezze magát mint én akkor.Valami ötlet...????
2009. nov. 20. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Öld meg!
2009. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Energiapazarlás.
2009. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
smárold le a barátnője előtt
2009. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajna nincs barátnője aki előtt lesmárolhatnám. :(
2009. nov. 20. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor eleg baj az neki:D de azert ha mar majdnem kezd osszejonni vkivel akkor gatold meg. ahanyszor csak birod.
2009. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!