Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak bosszút ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút ha azt kamuzta ''helyzet volt''?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta belém van zúgva és még mindig nyomul hiába mondtam neki világosan nemet. Voltunk egy kisebb buliban és sötétben, alvásnál elkezdett simogatni, azt súgta szeret ezért odahívtam magam mellé mást aki nem nyomul erre megsértődött és hazament éjszaka. Csak reggel vettük észre. Aztán azt hazudta másnknak hogy megujjazott. Hogyan bosszuljam meg? Valami fájó bosszúval. Fájó pontja az is hogy szeret engem. Lányok valami taktika, ötlet?
2012. jún. 30. 02:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőjetek fel.
2012. jún. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele

de lehet h meg is ujjazott csak nem vetted észre mert aludtál

2012. jún. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért írod többesszámban, engem zavar hogy ezt hazudta és aki nem ismer annyira az el is hiszi
2012. jún. 30. 02:46
 4/10 anonim ***** válasza:
2. voltam, ezzel se foglalkozz, azt pletykálnak az emberek amit akarnak.
2012. jún. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyerekes az egész.

Az is hogy a srác azt mondja hogy megujjazott (meg hogy előtte lelépett), meg az is hogy meg akarod bosszulni, és azt akarod használni ellene hogy szerencsétlen szerelmes. Ezért.

2012. jún. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

bosszút akarsz állni rajta,mert szeret téged?

azért mondhatta az ujjazást,mert kínjában már nem tudott mit kitalálni valszeg.

mit akarsz bosszút állni,te adod alá a lovat ez egyértelmű.

ha teljesen közömbös lenne neked,akkor nem is beszélnél vele,nem hagynád,hogy odáig jusson,hogy melléd feküdjön.

ezért egy darabig engeded kibontakozni és amikor belemegy,te kiméred a büntetést.

ezt nevezik játszmának,te kis ku-rva.

2012. jún. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak lazán röhögj az egészen,és mondd hogy ez nem igaz.Minél nyugodtabb,higgadtabb vagy,annál jobb.
2012. jún. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D:d:D a barátaim barátja, egy társaságban vagyunk, nem tudok mit tenni ellene, mindig kamuzik hogy ilyen meg olyan csajjal feküdt le meg fűzött be
2012. jún. 30. 03:13
 9/10 A kérdező kommentje:
ja egyébként ugyanúgy jóban vagyunk azóta is. Úgy jutott a fülembe hogy ezt terjeszti hogy ő nem tud róla, és mikor megsértődött az is csak ilyen kis sértődés volt, tehát utána ugyanúgy beszéltünk.
2012. jún. 30. 04:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor társaságban híreszteli és ott vagy, mondd, hogy igen, igaz, megtörtént, nem tehetsz róla, hogy neki nem áll fel....olcsó, de hatásos.
2012. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!