Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamnak már tavaly nyár óta tetszem, már akkor megmondtam neki, hogy nekem ő nem jön be, legyünk barátok. A nővérem kiment külföldre, az ő sim kártyája valamiért nem volt jó odakint ezért cseréltünk, így fél évig az ő számán tudtak hívni. A srác, mikor hazajött a tesóm nem írta át a számom, így minden szerelmes üzenete a testvérem telefonjára megy, és hiába mondom neki, hogy törölje ki a számomat mert nem az enyém, nem érti meg. Nagyon kellemetlen, hogy folyton a nővérem kapja az üziket, és bár megérti, meg nem csinál belőle gondot, azért mégis rohadt ciki. Nem akarom megsérteni nagyon a srácot, de segítsetek már légyszi, hogy mit mondjak neki, hogy abbahagyja a reménykedést.
2013. jún. 15. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne reagálj a próbálkozásaira és majd megunja hidd el! :)
2013. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, mert addig nem fog rólad le szállni. Mond neki vagy barátok maradtok, vagy nem tartjátok a kapcsolatot egymással.
2013. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod sokszor hasonlo cipöben jártam mint te. Csak én fiuként. Középsuliban sok lány oda volt értem, volt h a baráti társaságomból is akadt. Soha se akartam bele komoyodni semmebe és ha ugyláttam h (testiségen kivül) más is készülödik a felszínre törni: LÉPTEM Még esélyt se adtam semminek..... Sikerült mindig megoldani, h még megbántás se lett belöle (egyszerüen elmagyaráztam h nem illik bele az élet stílusomba egy kapcsolat)..... Te pedig: Törekedj arra h ö maga érezze ügy h tényleg semmi jo se sült volna ki belöle.... és nyerö vagy!!!))) DE gondold át. Én bele estem abba a csapdába h igazán bomba cicákat küldtem igy el a levesbe. (Csak mert..) Az élet furcsa játéka hogy osszel megismertem egy lányt, joba lettünk (nemis tetszett, csak az egyetem hozott vele össze) Telt mult az idö (legnagyobb megdöbenésemre) beleszerettem. Mikor be valottam, ez volt a válasz: Csak barátként tud elképzelni. >>> nagyon sz@rul esett h esélyt se adott a dolognak. Azota ha ujra hasonlo cipöbe kerülök akkor legalább egy randit, vagy valami más közös programot megejtek az adott lányal, és megprobálok rá nem barátként nézni, cak arra a kis idöre...... kitudja. Ha pedig nem jön össze, akkor a srác is könyeben belátja és maga fog lécelni....
2013. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!