Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy értessem meg velük h nem...

Hogy értessem meg velük h nem érdekel a véleményük? Szánalom!

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja van barátom,18 éves lány vagyok és még nem voltam pasival.A legtöbb körülöttem élő ember egyenesen megvet azért mert még nem feküdtem le vele.Undorodom tőlük,és egyszerűen képtelenek felfogni,hogy nem érdekel a véleményük és nem szólhatnak bele az életembe.Szánalmas,hogy megpróbálnak befolyásolni. Rossz érzés egyedül lenni..
2010. febr. 27. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
köpd szembe őket
2010. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, jómagam is megvetem az ilyen embereket. De a kérdésedben egyúttal a választ is megírtad. Ha másként nem megy, mondd meg nekik így, ezt csak megértik.

pl.: Nem érdekel a véleményed és semmi közöd hozzá.

...vagy valami hasonló. Az egyenes út a legrövidebb. Legalábbis én ezt tenném a helyedben.


19/F

2010. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
74%
én tisztellek ezért, de a többi emberhez szerintem ne ennyire negatívan viszonyulj, engedd el a füled mellett.
2010. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is tisztellek ezért...a másik meg h válogasd meg a barátaidat akik cikiznek ezért..ha meg olyan mondja aki nem számít azzal meg ne törődj
2010. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, a barátoddal meg akkor fekszel le amikor Te akarsz.
2010. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nos 21:29es

Nem igazán értem a válaszodnak azt a részét,hogy te is megveted őket. Te most rám gondoltál? Megveted azokat a nőket,akik nem dobják oda magukat egy hét után? Akik többre tartják magukat ócska kalandnál?

2010. febr. 27. 22:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem érdekelne a véleményük, nem törnéd magad, hogy ezt tudasd velük, nem őrjöngnél és nem lennél szemellenzős.
2010. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

21:29 vagyok és elnézést, ha félreérthető voltam.

NEM! Az olyan emberekre gondolok, akiket leírtál.

2010. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ja jól van:) Köszönöm.

22:22-es hidd el nem töröm magam rajta,és cseppet sem érdekel mások véleménye.Csak nem tudom neked mennyire tetszik az az érzés amikor egyedül vagy a világ ellen..Nem vagyok egy nyavalygós lány de ami sok az sok.

2010. febr. 27. 22:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem tisztellek ezért, mert azt se tudom, ki vagy. :)
2010. febr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!