Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy engem is nézzen ill értsen már meg?

Figyelt kérdés
Márciustól indul a történet, van egy illető, 4éve ismerem, 3éve szerelmes belém, és most márciusban végre engedtem neki, azt viszont hozzá kell tenni, hogy én még hivatalosan házas vagyok(természetesen tudja az illető), de már folyamatban a válás. Ahogy úgymond összejöttünk, minden a lehető legcsodásabban alakult, én voltam a világ legboldogabb embere, aztán ahogy telt múlt az idő, sajnos egyre több lett a munkája(fuvaros, hívják mennie kell), és mivel már az övé vagyok nem is érezteti, hogy szeret, mondani mondja persze, de már nem olyan mint amikor még nem voltunk együtt. Most is majdnem 1hete láttam utoljára akkor is csak egy fél órára. Nem tudom már mit vagy hogy mondjam meg neki, hogy értsen meg engem is nem kérek sokat, csak, hogy érezzem, hogy szeret.
2013. jún. 10. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit, egyszerüen szakíts vele. Butaság ilyet tanácsolni, mert te megoldani akarod, de szerintem ha valaki 3 hónap járás után nem érdeklödik felölled, nem beszéltek minden nap, nem tudjátok össze egyeztetni az életeteket, akkor mi lesz késöbb?

Még abban a fázisban kellene lennetek amikor minden rózsaszín, minden szuper, amikor az ember minden percet a másikkal akar tölteni....

2013. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam, hogy eleve úgy indultunk neki a kapcsinak, hogy én csak a 3. vagyok az életében, 1:a kislánya, 2:a munkája, én pedig csak utána. Szóval én ezzel tisztában voltam, csak nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz :/
2013. jún. 10. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

" eleve úgy indultunk neki a kapcsinak, hogy én csak a 3. vagyok az életében, 1:a kislánya, 2:a munkája, én pedig csak utána. "

Igy kezdeni egy kapcsolatot értelmelen dolog, a helyednek sürgösen hagynám az egészet.

2013. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!