Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne egy olAn gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne egy olAn gazdag férjet fogni hogy úgy élhessek mint a filmekben? Szép vagyok és fiatal már csak egy gazdag férj kell de hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 13:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
80%
Én téll elvinnélek randizni.mehetnénk moziba,plázába kfc-be vacsorázni stb...nem számít hogy ézel ki csak szeressük egymást:)
2013. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
86%

az a baj kérdező, h mindezt elolvasva, ha konkrét ember jelentkezik nálad, és ez alapján ismerkedtél vele össze h szexért meg megélhetésért akarsz házasságot meg vele lenni, és ő ezt itt le is menti dokumentumnak magának, ha később szakítasz vele, fel is jelenthet a rendőrségen és számolhatsz komoly börtönévekre.

kitartottságnak hívják, és a btk komolyan bünteti, na ezek tudtában sok sikert kívánok, csak majd nehogy a női börtönben a rabtársak tanítsanak meg az "élet egyéb rejtelmeire", amit még korod miatt, ha ennek is hinni lehet, nem nagyon tapasztaltál még meg.

2013. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
85%
Most esett le hogy a "Micsoda nő" c. klasszikusra gondolt a kérdező. :)
2013. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
85%
Micsoda nő, ja :) De hát ott sem alakult volna ki szerelem a férfi részéről, akkor a csaj léphetett volna a pár nap után. Erről beszélek.
2013. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

Miert büntetendő sok nőt kitart a férje ha így nevezzük. Pl tesómat is az orvos férje irigylem is dr.né lett jol hangzik a neve nem dolgozik egész nap otthon van meg wellnesbe jár plázázik mekibe kajal van bejárónőjük de annyira azért mondjuk nem gazdagok nem drága helyekre járnak meg stb.de ez is akkor kitartottság nem? Mert nem dolgozik.persze őrá mindenki úgy néz hogy jajj a dr.né. Pedig ugyanaz.

Nem értem én miért csesztettek engem én csakntalálni akarok valakit aki elvesz és jó életet biztosít nekem és én is megadok neki mindent. Jah lakást meg nem vesz csak úgy senki hogy semmi nem volt meg csak maszkalunk a plazaban.azt azert veszik mert meg akarnak kapni de koppannak.

2013. jún. 2. 15:28
 46/71 anonim ***** válasza:
A nővéred és közted az a külömbség,hogy ő nem a pènzért szereti a férjét...
2013. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a világban aminek még van értéke az a lakás. Nem a ruha. Ha lakástulajdonos vagy azt kiadhatod, eladhatod, bizniszelhetsz vele, nyugdíjas korban is biztonságot ad. De akkor vetess aranyláncot, karkötőt, gyűrűt, de basszus ha már ezt akarod csinálni, akkor ügyesen csináld könyörgöm. Ne mekiért meg ruháért. Ezt mint lány mondom neked, akinek van ebben a világban tapasztalata, sok mindent láttam már, sok lányt ismerek akik azt hajtják amit te, szóval nem a levegőből vettem.
2013. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
En se azárt szeretném de azért biztosítsa nekem a körülményeket meg vegyen cuccokat adjon pénzt. Tesóméknál tesom osztja be a pénzt jo sokat eltesz tartalékbe így kónnyü...havi 500 ezer megy a takarékba vagy akármibe nekik. Így ha elpatkol a férje gazdag lesz. Velem meg mi lesz? Am vannak privatban jelentkezők egy randit megér ha elvisznek kajálni és meglátjuk. Imádok plázázni kajálni mozizni mért baj ez? Meg az ha nem akarok dolgozni?
2013. jún. 2. 15:37
 49/71 anonim ***** válasza:
79%
De jobbat mondok, a leírásod alapján neked egy tehetős arab/mohamedán családba kell beházasodnod. De 1. nagyon jól kell kinézned. 2. náluk annyi tiszteleted lesz mint egy kecskének. Tényleg ezeknél jobban már nem tudom körülírni a lehetőségeidet, basszus.
2013. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
82%

Tudod,hogy az ilyen pasik 90%a milyen öntelt,beképzelt?

Nekem is volt egy ilyen korszakom(pár éve)mikor is azon voltam, a lehető leggazdagabb pasikkal ismerkedjek.

Bár én nem ruhák,meg egyéb luxus miatt csináltam,csak izgatott a dolog.

Hát jó gyorsan kiábrándultam.Megfognak a pénzükkel,amibe bele vannak bolondulva,és azt hiszik más nem is számít.

Az érzéseiddel,véleményeddel nem törődnek,kb. úgy kezelnek,mint valami aranyos kis papucsállatkát.Csak a munkájukról és magukról beszélnek.(mennyi mindenük van,mennyi mindenük lesz még,kiket ismernek,milyen fontosak is ők stb.)Neked nincs más dolgod,mint csodálni őket,milyen fantasztikusak is.De azt minél jobban.

Szóval,mint írtam az érzéseid, véleményed nem számít.

Pl. amikor az egyiknek elmondtam az érzéseimet,és szakítottam vele,az volt a reakciója,hogy mosolygott rám elnéző mosollyal,hogy oké,szerinte menjünk el valami szuper helyre vacsizni,aztán elvisz a plázába vásárolni,bulizni,hétvégén meg wellnessezni és máris jobban leszek és nem fogok ilyen butaságokat gondolni... :D Ennyivel le is tudta volna.

Voltam csábítva utána egzotikus utazásokkal is,de nem kértem belőle.

Hiába van minden földi jó,ha halálra untatnak,annyira énközpontúak és munkamániásak.(hacsak Téged nem kárpótolnak a ruhák)

A másik a nők...fürtökbe lógnak rajtuk,szebbnél szebb nők,hisz nem csak Te akarod a pénzét.

Kb. akárkit megkaphatnak.Ezért én bele se mertem volna szeretni egyikbe se.Nem akartam,hogy nagyot esek a végén.Szóval mondhatni csak kísérleteztem amíg ki nem ábrándultam.

Am a tanácsaim: menj a pénzesebb szórakozóhelyekre,bárokba.

Figyeld az öltözködésüket,abból általában minden lejön.

Legyén csinos,de ne r.bancos,inkább elegánsabban, nőiesen öltözz.(márkás ruhákba persze) Ne legyél közönséges,fontos,hogy olvasott,művelt legyél,tudj viselkedni,mert egy közönséges, buta nőt nem fognak a társaságukba és elit helyekre vinni.Ne mutasd ki,hogy elalélsz attól,hogy van pénze.Ne legyél tapadós,rámenős,rengeteg ilyen lánnyal találkoznak,mondták,hogy elegük van az ilyen lányokból,azokat max. meg.ugják.Szeretnek ők irányítani.Röviden ennyi.

2013. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!