Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne egy olAn gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne egy olAn gazdag férjet fogni hogy úgy élhessek mint a filmekben? Szép vagyok és fiatal már csak egy gazdag férj kell de hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 13:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
100%
Állj oda a Parlament elé, és délután fél ötkor, amikor csengetik a munka végét, kijönnek a nehéz munkát végző politikusok. Válogass közülük kitartót. Egy két hétre biztos felvállalnak, de a szellemi képességed nem garantálja a hosszú távú kitartást.
2013. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam valami 70 ev körülire az már biztos nem cserélne le. Vagy egy impotens fiatal. Amugy én adnák neki szeretetet meg sexet meg szépiteném magam mindig. Persze fontos az is hogy tetszen de megmondom az őszintt ha elvisz étterembe vesz ruhákat meg vip mozi stb akkor attol én tuti beleszeretek és ha ronda de ápolt megszépülne számomra. Ezekkel engem eltudna csabitani ugy hogy beleszeressek mar az elejen. Pl 1. Randi aréna pláza ebéd a spinxben, vasarolgatas a sugar birdben mexben meg ami megtetszik guess táska cipellővel, aztan csokiszökökút fagyival gyümilével, utána vip mozi aztan szerintem onnantol már ásó kapa lenne részemről
2013. jún. 2. 14:37
 23/71 anonim ***** válasza:
87%
Én sok sikert kívánok :)
2013. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
87%
Mi az a sugarbird ruha? Megyek leguglizom...
2013. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
100%
És ugyan kedves kérdező hány éves tetszik lenni?? :D
2013. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
97%

ne írkáljatok már ennek a szerencsétlen kiscsajnak, ordít róla h KAMU KÉRDÉS!!!

biztos most dobta vmi úri gyerek, aki eltartotta egy két hónapig, de mikor megszólalt a vasárnapi ebédnél, akkor látták a szülők is meg az úri gyerek is h nem lesz hosszútávú történet, és gyorsan vége lesz mint a dallasnak.

és most meg itt fárasztja a jó népet!

menjé gyárba dolgozni, 3 műszakban minimálbérért, majd megtudod milyen a magyarok élete, az alsóbb néprétegben...

te panelproletár!

2013. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
88%
Megnéztem, nekem annyira nem jött be.
2013. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:
Nekem a sugarbird a kedvencem meg a példaképeim is a zimány linda bódy szilvi.horvath éva. Rá hasonlitok leginkabb. Csak 17 vagyok így még jobban van időm.ja és nem akarok dolgozni.és nem kell csufolodni.az a kerdes hol lehetne ilyen férjet fogni?
2013. jún. 2. 14:49
 29/71 anonim ***** válasza:
96%
Más tipp: indulhatsz a követkő playmate vagy címlaplány versenyen is. Szépen elkezdesz azon dolgozni, hogy bekerülhess a zimány linda-horváth éva-stb. körbe. Onnan is már jobbak az esélyeid, hogy felfigyeljenek rád vagy megfordulhass olyan körökben. De csak az utcán sétálgatva ez nem fog menni, sajnálom.
2013. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj h még nagyon fiatal vagy hogy ilyenen gondolkodj meg hát ha veled összeállna egy 60 éves pasi vagy akár egy 30-as erősen pedofil lenne az ürge abba meg nem biztos h szerelmes lennél még ha gazdag is :D
2013. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!