Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 év körüli, intelligens,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy 30 év körüli, intelligens, humoros férfit mivel lehet levenni a lábáról?

Figyelt kérdés
Hasonló tulajdonságokkal, persze. De tényleg nagyon sok nő rajong érte, de nekem nem csak tetszik, hanem beleszerettem. Nem tudom, mit tegyek. Tanárként dolgozik, szereti a sportokat (ő focizik), nagyon kedves, jó humorú. Sokak szerint magabiztos, de aki jobban ismeri, tudja, hogy bátortalan is néha. Ebből ki tudtok hámozni valamit? Holnap is találkozom vele, szeretném, ha észrevenne :)
2013. máj. 20. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A diákja vagy?
2013. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Légy nő. És vedd fel a legszebb, legmelegebb mosolyod, annál szebb ékszer nincs a világon!
2013. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez annak a kérdésnek a továbbgondolása, amiben a bizonytalanak szűzcsajnak adtunk tanácsot
2013. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mosolyogni szinte mindig szoktam, néha mint a tejbetök, csak mert ott van. De mivel érhetem el, hogy észrevegyen és érdekesnek találjon?
2013. máj. 20. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nevettesd meg, után tűnj el a látóköréből pár napra.
2013. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A diákja vagy?
2013. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!