Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mivel lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mivel lehet titeket elcsábítani könnyen? Mostkérlek ne a szexre meg pettingre gondoljatok rögtön, hanem mgé csak z ismerkedés elején tartunk. Mivel tudlak a lábadról levenni? Tudom hogy ez mindenkinekmás, de írjátok el h titeket mivel

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
finom kaja!
2013. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Jajám jó kaja, meg hogy nincsenek anyagi elvárásaid - de tényleg semmi. Ne kelljen fizetnem semmit.
2013. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Értelemmel... Ennyit várok el. De a többség nem képes teljesíteni...

A jó kaja is egy pozitívum, de nem várom el egy nőtől, hogy tudjon főzni. /tapasztalatok miatt.../ Azt már megtanultam én. :D

2013. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Derpette ***** válasza:

Mi vagy te Drek, álompasi?


Lányként annyit tudok tanácsolni, hogy semmi olyat ne tégy, amit a későbbiekben ne tudnál megismételni...röviden: add önmagad, elvégre azt szeretnéd, ha érted lenne oda és nem egy rólad kialakult téves képért.

2013. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért vagyok álompasi, amit egyébként nem is állítottam magamról, mert elvárom, hogy akivel együtt vagyok, ne legyen sötét, mint a szénbánya alja holdfogyatkozáskor?
2013. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Derpette ***** válasza:

Nem-nem félreérted, és nem támadni akartalak...rosszul sikerült bók-féle.

Azt azért te sem tagadhatod, hogy napjainkban szürreálian magas elvárásaik vannak egyeseknek és ezzel azt éreztetik, hogy ha nem jeleskedsz az élet különböző területei, akkor nem vagy jó parti.

2013. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#6


Ez főleg a csajokra igaz.

2013. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Derpette ***** válasza:
Szerintem mindkét nemre igaz. Az, hogy próbálják ráhúzni a nőkre...pont olyan, mint az "ugye a férfiak lépne félre többször" problémák...egyénfüggő és nem nemfüggő.
2013. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ohh akkor elnézést... csak ilyet nem szoktam kapni. :D Mindazonáltal nem tartom magam álompasinak. Vannak nálam sokkal jóképűbb pasik, meg értelmesebbek is.

Egyébként van benne valami, bár tényleg a nőkre igaz jobban, hogy nagyok az elvárásaik. Legalábbis egy rétegre... Akik meg azokra hajtanak, általában olyanok is.


Egyébként senkitől nem várom el, hogy épp atomfizikus legyen, vagy orvos, vagy bármi más. A volt barátnőm pénztáros volt, mégis jól éreztem magam vele. Az értelem nem végzettség, vagy kor kérdése. Az se zavar, ha valaki nem mindig érti, hogy mit mondok neki. Sokszor fogalmazok mások szerint bonyolultan, de ha visszakérdez akkor elmagyarázom mire gondoltam. Vagy ha épp megkérdezi egy-egy szó jelentését, akkor elmondom.


Ami zavar az, ha valaki buta, nincs benne semmi vágy arra, hogy fejlődjön stb...

2013. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen, sajnos manapság tényleg vannak olyanok akik csak a pénz alapján öntik el hogy "jó lesz-e nekik ez a pasi" vagy sem...
2013. máj. 12. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!