Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mivel lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mivel lehet titeket elcsábítani könnyen? Mostkérlek ne a szexre meg pettingre gondoljatok rögtön, hanem mgé csak z ismerkedés elején tartunk. Mivel tudlak a lábadról levenni? Tudom hogy ez mindenkinekmás, de írjátok el h titeket mivel

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 20:59
1 2
 11/17 Derpette ***** válasza:
Biztos mindig akad nálunk szebb, jobb, ügyesebb...de egy adott ponton túl már nem kéne számítania. Ugye? Csak hát a felszínesség...
2013. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha valakivel együtt vagyok, akkor nem érdekelne, hogy milyen hibái vannak, mert azokkal együtt szeretném. :)

Viszont remélem, hogy nem vagyok felszínes. :D

2013. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Derpette ***** válasza:
Igen, én is úgy gondolom, hogy az az igazi szeretet, amikor egy embert tetőtől talpig elfogadunk, nem pedig az, amikor egy hibátlan istencsászárért rajongunk. Ha egy kicsit belegondolok, ez olyan, mintha az emberek egy része elfelejtette volna vagy meg sem tanulta mi a szeretet és hogyan kell szeretni.
2013. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezen nem is lehet csodálkozni... nézd meg, hogy a mai tizenévesek milyen szülői háttérrel rendelkeznek. A legtöbbel a kutya se foglalkozik, a segge alá van téve, amiért rinyál egy sort. A szülők részéről ennyi volt a törődés kifejezése...
2013. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Scotty97 ***** válasza:

Drepette, azt elfeljtetted, hogy hibátlan nincs;) Ha benézel a színfalak mögé, látszik, hogy -már elnézést- rohad a főgerenda.

Amúgy kicsit eltértünk a kérdéstől:

Nekem 1 elvárásom van, mégpedig az, hogy ne legyen tahó az illető.

Amikor ismerkedz, dobj egy csábos mosolyt, és ha jól választottál, a tenyeredből fog enni (legalábbis velem ez lenne) :))

2013. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálam ez jön be: Kellemes parfüm; szép fogak; Hosszú, markolni való haj; határozottság; talpraesettség; nem kell írónak lenni, de nyelvtanilag HELYES beszéd; érdekeltség a zenében; igényesség, de nem pénzszórás. Még sok dolog, de egy válaszravalónak remélem elég volt, és segíthettem.
2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Derpette ***** válasza:
Scotty, tudom, hogy nincs hibátlan...mármint ízig-vérig tökéletes és, ha megkapargatod a felszínt, akkor kivillan a csúf igazság. Na de így megint csak oda jutunk, hogy tök fölösleges és értelmetlen a látszatot délibábként üldözni...és a többség mégis arról számol be, hogy ezt tapasztalja.
2013. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!