Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitévő legyek? Koncerten egy...

Mitévő legyek? Koncerten egy lánnyal közelebb kerültünk egymáshoz, de azóta nem tudok róla semmit.

Figyelt kérdés
Idegen lány volt, megfogta a kezem, hozzám bújt, és a legvégén adott egy puszit is amit viszonoztam.

2013. máj. 12. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
2013. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát ha semmi elérhetőséget nem tudsz, akkor sokat nem tehetsz. Egy lehetőséged van, ha bátor vagy, hogy Facebook-ra felteszel egy képet egy táblával amire ráírod, ami történt és majd magára ismer. Többet tényleg nemigazán tehetsz, mármint nekem nem igazán jut eszembe több.
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez így is egy fogós kérdés számomra. De ez a Facebookos kép nem rossz ötlet.
2013. máj. 12. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
végülis ha táblázgatsz facebookon 10 perc után már a napisz*ron leszel de hajrá
2013. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És bepöktél vagy mi van?
2013. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiírtam videók alá youtube-on, meg Facebook rajongói oldalon azt, hogy keresek egy csinos, fiatal lányt aki.... bla bla. Szerintetek lehet esély rá, hogy egyszer észre veszi és talán bejelöl? Nagyon hiányzik Úgy, hogy igazából nem is ismerem.
2013. máj. 13. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!