Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány hogyan lehet elbűvölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy lány hogyan lehet elbűvölő egy intelligens, humoros és kedves férfi számára?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok ebbe a férfiba, se soha nem tudom, hogan kellene viselkednem, mindig leblokkolok.

Szerintetek mi az, ami tetszik egy ilyen férfinak és nem közönséges, meg egyértelmű? Nem azt szeretném kimutatni, hogy tetszik, hanem elérni, hogy ő is így érezzen.


2013. febr. 11. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ne hisztizz feleslegesen, légy őszinte, ne bántsd meg. beszélgess vele sokat, majd magától szépen kialakul
2013. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah
2013. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek nálam alapok :) - csak beszélgetni nem szoktunk. Ha a közelében vagyok, nem igazán tudok mit kezdeni magammal, általában mindig elbénázok mindent olyankor.
2013. febr. 11. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy, hogy csinos, intelligens, humoros, és kedves...
2013. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor mondd meg neki ezt, amit itt előbb leírtál, hogy amikor a közelében vagy, leblokkolsz :) ettől majd elpirulsz te is és ő is, majd szép lassan oldódni fog a feszültség
2013. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!