Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi esélyem egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem egy normális kapcsolatra, ugye?

Figyelt kérdés

30 felett vagyok már (nő) és világéletemben félénk voltam. Ezért eddig csak egy kapcsolatom volt, már nagyon régen. Meg is szoktam, hogy egyedül vagyok, jól meghíztam, így a maradék önbizalmam is elszállt, de ezért néha-néha még eszembe jut, hogy jó lenne valakivel együtt lenni, megosztani az élményeket. Igaz erre egyre ritkábban gondolok - szerencsére, mert olyankor eléggé elkeseredem. Kizárt dolog, hogy képes legyek önbizalommal telve beszélni egy férfival, egyszerűen nem megy. Eddig mindig úgy volt, hogy én közeledtem valaki felé (kb. 5-ször egész életemben), de egy kivétellel mindig visszautasítás volt a vége és a legtöbben egy kicsit még húztak is, hogy rosszabb legyen.

Szóval az egész kapcsolatosdiban nem sok hitem van.

Ilyen előzmények után nem gondolom, hogy sok esélyem lenne, de ha valamit rosszul látok, akkor javítsatok ki - nem biztos, hogy elhiszem. :) Köszi.


ui. Ja és kérlek ne írjatok választ igénylő privit, nem fogok válaszolni.


2013. ápr. 29. 02:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nah, nem írok privátot, de nem értelek. Feldobsz egy lemezt és nem hagyod, hogy felkérjenek táncolni. Mire jó ez? Csak nyávogni akarsz? Hitem nekem sincs sok, de a kisördög mindig ott bújkál, sose lehet tudni.
2013. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!