Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi esélyem egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem egy normális kapcsolatra, ugye?

Figyelt kérdés

30 felett vagyok már (nő) és világéletemben félénk voltam. Ezért eddig csak egy kapcsolatom volt, már nagyon régen. Meg is szoktam, hogy egyedül vagyok, jól meghíztam, így a maradék önbizalmam is elszállt, de ezért néha-néha még eszembe jut, hogy jó lenne valakivel együtt lenni, megosztani az élményeket. Igaz erre egyre ritkábban gondolok - szerencsére, mert olyankor eléggé elkeseredem. Kizárt dolog, hogy képes legyek önbizalommal telve beszélni egy férfival, egyszerűen nem megy. Eddig mindig úgy volt, hogy én közeledtem valaki felé (kb. 5-ször egész életemben), de egy kivétellel mindig visszautasítás volt a vége és a legtöbben egy kicsit még húztak is, hogy rosszabb legyen.

Szóval az egész kapcsolatosdiban nem sok hitem van.

Ilyen előzmények után nem gondolom, hogy sok esélyem lenne, de ha valamit rosszul látok, akkor javítsatok ki - nem biztos, hogy elhiszem. :) Köszi.


ui. Ja és kérlek ne írjatok választ igénylő privit, nem fogok válaszolni.


2013. ápr. 29. 02:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Egy kicsit összekapod/helyre rakod magad és még simán lehet.

Nem 60-as vagy,hanem 30-as.

Ez még nem a B oldal :D

2013. ápr. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Tetszik hogy írtad, hogy nem kérsz privit, holott csak arra vár a szíved lelked, hogy a herceg a fehér bmw-n begördüljön a bejáratod elé :D

Főleg ha emeletes házba laksz XD Legalább tudnád róla hogy elhivatott XD


De khm, érthető a problémád, bár amíg nem vagy a negyvenes éveidben, addig még nincs minden veszve. Amit nagyon sok veled egykorú nő csinál az az, hogy mivel félnek hogy összehullanak egyik napról a másikra, ezért lemennek a legközelebbi fitness centrumba, és ott teszik a pics.... edzenek.

Viszont attól eltekintve, hogy én szerintem csak foglalják a helyet, amúgy látszik is rajtuk, hogy van önbizalmuk és nem is véletlen, mert van amelyik kinézetre kenterbe veri a húszéveseket..


Szóval ha mindenképpen kapcsolatot akarsz, akkor tegyél érte, keress valami hobbit amivel emberek közé kell menned, ha nagy a segged akkor kardiózz, nincs abba semmi égő, és ott hidd el sok pasi megfordul, talán még találnál is valakit.


Vagy legalábbis menjél dolgozni. Annak akinek van ideje fél háromkor internetezni, az tuti nincs foglalkoztatva >:(


Kivéve engem, én szabadságon vagyok...


De összefoglalva, ne zabálj csipszet, rakd rendbe magadat, és menj emberek közé. Ebbe a sorrendben. Még pont van időd a kapuzárás előtt...

2013. ápr. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 1. Pedig legtöbbször ilyen szempontból valóban 60-asnak érzem magam:)..pláne, hogy többször hallottam már azt az általános vélekedést, miszerint a 30 feletti nő csak takarítani jó.


# 2. Hátja, mondtam is múltkor a szomszédnak, hogy lecserélhetné vagy átfestethetné már az autóját, mert mindig benézem amikor begördül. Annyit felfelé mászni azért nem kell, de a kilátás még innen is jó.

Egyébként pont ezt mondtam, hogy nem feltétlenül akarok kapcsolatot, mert már csak néha jut eszembe, csak tartok tőle, hogy később ez eléggé beszívom. De akkor majd mondhatom azt, hogy így jártam. Az ui. azért van ott, mert tényleg nem válaszolok a "semmi gond, én megdöngetlek szivi" típusú levelekre (sem). (Na most majd jönnek:) ).

Az összefoglalásban írtakkal egyébként egyetértek, kiváncsi vagyok, hogy ez segít-e majd, ha sikerül. Köszi a választ.

2013. ápr. 29. 03:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elégedett magaddal, fogyj le, nem olyan nehéz :) a másik meg h még csak 30 vagy, általában inkább 40 évesen házasodnak az emberek először, manapság, úgyhogy nem késtél el :)
2013. ápr. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
normális kapcsolatot nem is terveztem sokkal fiatalabb koromban :o
2013. ápr. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg le szeretnél fogyni, én tudok neked jó tanácsokat adni!:)
2013. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem 30 vagyok sajnos, hanem 30 felett jóval (34), úgyhogy ez más tészta. Köszönöm a lefogyós tanácsokat, persze ez önmagában is jó dolog, de nem ez a legnagyobb probléma, hanem hogy ilyen idős koromra azt sem tudom, hogy mi a kapcsolat vagy férfiakkal való kommunikáció, amikor ezt az embernek tizenéves korában azért már tanulgatnia kellene.
2013. ápr. 29. 08:48
 8/11 anonim ***** válasza:

én a helyedben összekapnám magam. ki kell tüzni magad elé a célt. a cél egy pasi megszerzése, ennek érdekében mindent megtenni. :)


nem lesz nehéz fogyóznod stb, ha erre gondolsz, ha lesz előtted egy cél. menj el fodrászhoz, próbáld feldobni a külsőd valahogy.

2013. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, én bunkó leszek és megmondom az igazságot. Az élet nevű hajód elment!

Nem foglak hitegetni, egy harmincas évei közepén járó testes nő a kutyának sem kell. Arról nem is beszélve, hogy szerintem 35 felett egy nő már ne nagyon akarjon gyereket, mert záptojásból nehezen fog normális csirke kikelni.

Azt pedig nem hiszem el, hogy soha senki nem kezdeményezett nálad 34 év alatt. Csak gondolom te is a szőke herceget vártad fekete BMW-vel, az átlagos srác pedig nem volt jó.

Egyébként pedig sportolj! Fogyj le! Járj társaságba, élj társadalmi életet! Akkor talán nincs minden veszve, lehet, hogy találsz valami magányos elvált balekot. Próbálkozz társkeresőn is!

2013. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már miért ne kellene egy 30 fölötti molettebb nő senkinek? Lehet neki az elkövetkezendő évek jelentik majd a pörgős életet! Vagy 40 fölött! Soha nem tudhatod mit hoz a jövő! Nyílj ki egy kicsit, én is azt tudom tanácsolni, keress barátokat, barátnőket, akikkel eljársz mindenfelé és bátran merj beszélgetni, kacérkodni bárkivel!Én drukkolok neked!:)
2013. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!