Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzó az ellenkező nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzó az ellenkező nem izzadtság szaga? Vagyis miért nem taszító?

Figyelt kérdés
Nemrég discoban táncoltam egy csajjal, akin -mikor már elég szorosan voltunk egymáshoz- megéreztem az izzadtsága szagát és nem hogy taszított volna, hanem inkább valamiért kicsit vonzó is volt és szexuális vágyat ébresztett. Oké azért nem szivesen szagolgatnám egész nap... És nem ilyen igénytelen, dagadt csajról van szó, hanem egy szép, ápolt és szexis csajról.
2013. ápr. 11. 00:23
1 2 3
 11/25 Arató Gizi ***** válasza:
50%
...hát az én pasim ne legyen izzadtságszagú...jobb szeretem ha mosdik és valami finom parfümöt fúj magára,nem tudnék begerjedni egy szagos hónaljtól...ez van mirigyek hormonok ide vagy oda XD love Axe XD
2013. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
ja többek között ettől is függ ha beindultok egy lányra, hogy vonzónak találjátok-e. de azt nem tudom, hogy állatok beindulnak-e emiatt emberekre:D
2013. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#9 ja, elég gáz :(
2013. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Mókusgyilkos ***** válasza:
67%

7.: és ez így nem igaz :)

a feromon szerepe nem erre korlátozódik, fő szerepe a kommunikáció, adott egyed szándékának felismerése, terület megjelölés és többek között a párzásra történő hajlandóság.

minden esetre a feromon az azonos faj másik egyedéből FELTÉTLEN REFLEXET váltanak ki.


ád egy: az ember szaglása ehhez bőven kevés.

ád kettő: az ember az állatokkal szemben tudatos lény -> a feltétlen reflexeket korrigálja. -> ha feromon hatása alá kerülnél azt észre vennéd.

ád három: nem bizonyított hogy az ember feromont termel.


és a slusszpoén: a feromont apokrin mirigyek termelik amik nem azonosak az izzadságmiriggyel tehát jelen van akkor is ha az illető éppen nem izzad.

2013. ápr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Mókusgyilkos ***** válasza:
69%
wiki huszárok kérem fejezzék be az ész osztást :)
2013. ápr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Mókusgyilkos ***** válasza:
wikipédiáról meg csak annyit: évekig volt fent egy cikk egy háborúról ami nem csak hogy sosem történt meg de a harcoló felek sem léteztek :D és nem egy ehhez hasonló marhaság / féligazság / nem ellenőrzött adat van arrafelé.
2013. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Mókusgyilkos ***** válasza:
androstenedione : mellékvese és ivarmirigy termeli-> a feromonokat mint mondotta apokrin mirigyek termelik amik ugye külső elválasztású mirigyek, a mellékvese és az ivarmirigy pedig belső elválasztású
2013. ápr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Agyoncsapják itt az előző hozzászólók a feromonokat... Én csak azt tudom, hogy ha odabújok a férjemhez, olyan fantasztikus férfiszaga van, hogy szó szerint megszédülök tőle.

Közelről éreztem már más férfi szagát is, nem mind tetszett.


Az Axe meg egyenesen elnyomja a természetes szagokat, én kifejezetten nem szeretem szagolni.

2013. ápr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#14 na, én is így gondoltam!!!!4négyes
2013. ápr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Christian Death ***** válasza:

"Büdösebb vagyok mint egy állat...

rock`in

2013. ápr. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!