Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzó az ellenkező nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzó az ellenkező nem izzadtság szaga? Vagyis miért nem taszító?

Figyelt kérdés
Nemrég discoban táncoltam egy csajjal, akin -mikor már elég szorosan voltunk egymáshoz- megéreztem az izzadtsága szagát és nem hogy taszított volna, hanem inkább valamiért kicsit vonzó is volt és szexuális vágyat ébresztett. Oké azért nem szivesen szagolgatnám egész nap... És nem ilyen igénytelen, dagadt csajról van szó, hanem egy szép, ápolt és szexis csajról.
2013. ápr. 11. 00:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
én eddig azt hittem, te csaj vagy
2013. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
vmiért mindenki azt hiszi... -.-
2013. ápr. 11. 00:27
 3/25 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem a szagtól gerjedtél be hanem attól h rajtad vonaglott :D [disco-tánc a legritkább párosítás kb olyan mint a politikus-gerinc]


1.: Nikoról? szerintem fényképész a kérdező!

2013. ápr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

passzolna köztetek a kémia;)

vagy biztos peteérése volt akkor és azt a kanok megérzik.

2013. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
de az izzadtság szag az papiron büdös... én viszont amolyan kellemesen büdösnek éreztem akkor ,pedig nem is ittam.
2013. ápr. 11. 00:30
 6/25 Mókusgyilkos ***** válasza:
4.: mennyire igazad van! Volt nálam a nyáron egy régi oszt. társam egy szőke nőstény erre a KUTYÁM bekanosodott XD
2013. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

hallottál már a feromonokról? :)


' Ezek olyan kémiai vegyületek, amelyeket az élőlények bocsájtanak ki, részei a párzási játéknak. A feromonok célja a szexuális vonzerő megteremtése fizikai szinten. '

2013. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#7 és ilyen az embereknél is van / megérzik ezt az emberek is? :o
2013. ápr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
basszus mekkora állatok vagyunk! és ezt a feromont az izzadtság mirigyek bocsátják ki?
2013. ápr. 11. 00:33
 10/25 anonim ***** válasza:

Az embereknél is fontos szerepet játszanak. A feromonok irányítják a nemi viselkedésünket és tesznek vonzóvá mások számára. Az első ilyen felismert feromon az androsztenon volt, amit a férfiak szervezete akaratukon kívül kiválaszt, és vonzza a nőket.

Kétféle feromon létezéséről tudunk jelenleg: az androsztenon és az androsztedion nevű tesztoszteronszármazékokról. Az androstenone nőkben férfiakban egyaránt jelen van, míg az androstedione kifejezetten a férfiak izzadságában és vizeletében mutatható ki. - Wikipédia

2013. ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!