Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni izzadtság...

Mit lehet tenni izzadtság szag ellen?

Figyelt kérdés

Természetesen mindennap fürdök, a ruháim tiszták, dezodort és parfümöt használok. Mégis néha még én is érzem, hogy izzadtság szagom van és ez tönkre tudja tenni az egész közérzetem... Van valami tippetek, hogy mit lehetne tenni ellene?

17/L


2013. márc. 6. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Stift? Nekem bevállt. Sajnos az izzadság szaga sok mindentől függ. Egyrészt alkati kérdés, borotválod-e, túlsúlyos vagy, túl sok zsíros húst eszel, túl sok fokhagyma stb-stb.
2013. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts izzadásgátló dezodort. Lehet nem jó amit használsz.
2013. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Öld meg a bacikat a ruháidban vasalással.
2013. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A ruháim rendszeresen vasalva vannak. Hát lehet, hogy akkor tényleg váltani kell... Mit tudtok ajánlani?
2013. márc. 6. 06:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Páromnak is gondot okoz. Neki egyedül az OldSpice Lagoon géles változata vált be. Dehát kinek mi a jó :S
2013. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az izzadásgátlóknak az a lényege, hogy eltömíti a pórusokat. Ezért van az, hogy néhány óráig semmi baj nincs a szaggal, de a pórusokban felgyűlt izzadság kilöki a "dugót"

De válaszolok: én hintőport szoktam, felöltözök, és parfümözök. Nekem nagyon is bevált, és 10 órán át semmi szaga nincs.

2013. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy vannak vasalva. Ha csak pár másodpercig éri a vasaló azt a területet, attól még megmaradnak a bacik. Ez igen időigényes munka, hogy vagy 10 percig rajta legyen a forró vasaló, hiszen egyhuzamban nem lehet rajta hagyni, kiégetné a ruhát. Legjobb, ha beadod őket vegytisztításra.
2013. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A patikákban lehet kapni speciális szereket izzadás ellen. Ott próbálj érdeklődni. De ezeket általában csak mértékkel szabad használni,mert mérgező is lehet, viszont hatásos (de ezt ott is kell hogy mondják neked).
2013. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!