Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves lányom nagyon izzadtság...

6 éves lányom nagyon izzadtság szagú, már kb 2 éve, és tegnap észrevettem mikor töröltem a fenekét, hogy sötét szőr van neki ott belül. Ez normális vagy már orvoshoz kellene menni?

Figyelt kérdés
Alumíniummentes dezodort használunk naponta 2x,de van hogy így is olyan izzadság szaga van hogy félelmetes.
2013. febr. 25. 23:04
 1/7 wartburg353s ***** válasza:
100%
Én elvinném orvoshoz. Valami hormon biztos, hogy túlteng benne, ebben a korban még nem kéne szőrösödni.
2013. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már régen orvoshoz kellett volna fordulni... ez nem normális, lehet, hogy valami hormonális problémája van.

Szerintem sürgősen beszélj a háziorvossal.

2013. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

6éves kislánynál, az izzadtság szag elég korai..

Szerintem nem kell megijedni, el kell menni egy orvoshoz és ő biztos válaszolni tud arra, hogy ez miért van. Én személy szerint nem hinném, hogy a korai érés hatalmas probléma lenne, de az orvosok megtudják könnyíteni ezt a dolgot is.

2013. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolok orbitális problémára, csak kicsit aggaszt.De elviszem.Viszont ha hormonális baja van,félek h hormonokkal akarják kezelni...ennek nem hiszem h bármelyik szülő örülne.
2013. febr. 25. 23:15
 5/7 Snapette ***** válasza:
100%
A hormonális problémákat természetesen hormonokkal kezelik, de ha PROBLÉMA és KEZELIK akkor biza örülnék neki. Több baja származhat egy kezeletlen hormonális problémából, mint a kezelésből, hidd el.
2013. febr. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd endokrinológushoz!
2013. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, azt mondta h az izzadás miatt nem küldené orvoshoz,mert eleve kreol bőrű,barna hajú,barna szemű, a szőr miatt írt beutalót,de amiatt sem aggódott,mert más hormonproblémára utaló jel nincs.Pl emlőduzanat,vagy máshol szőrösödés.De egy vérvétel és okosabbak leszünk.Köszi a válaszokat.
2013. febr. 26. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!