Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most hogy egyre melegebb van...

Most hogy egyre melegebb van egyre több gondom van az izaddsággal. Ha kicsit is meleg van nagyon le tudok izzadni és eléggé zavar. A dezodorok nem nagyon segítenek mit tegyek? 17. F

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Öltözz lazábban ,hogy jobban tudjon a test párologtatni .A levegőt sem áteresztő dzsekiket meg ne hordjál .

A test a hőmérsékletét szabályozza az izzadással .

2013. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, attól is izzadhatsz, persze a koroddal is járhat a fokozott izzadás. Próbáld ki a gyógyszertári hónalj ecsetelőt.
2013. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy egy poloban simán beizadok ...:/
2013. márc. 30. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Solution Antisudoricat vagyél a gyógyszertárba ez nekem bevállt,nekem sem segített semmilyen deo,na röviden ez vény nélkül kapható 3-400 ft kb.,este fürdés után szépen ebből a szerből wattával,vagy fülcucával egy kis mennyiséget a már szárazra törölt hónajadra vékonya felkensz,utána semmit ne használj már éjszaka(a sérült,vagy aznap borotvált a hónajad akkor ne használd,utóbbi esetben másnap már használhatod)másnap meg simán (nem kell lemosni ezt a szert)sprayt,vagy dezodort használj,amit eddig is szoktál.1-2 pihenő napot hagyjál ki,tehát másnap lehetőleg ne használd,én 3 naponta használtam eleinte,aztán már csak hetente,és elhagytam a végén a 3 hét után,de egyszer visszatért az izzadás és akkor megint bekenntem egyszer és többet azóta sem,pár havonta egyszer bekenem magam és kész,bevállt,jó.
2013. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi ezt kipbálom
2013. ápr. 1. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesn,remélem neked is segíteni fog,ja és előfordulhat hogy egy kicsit csíp,előszőr nálam is így volt,aztán kicsit polón keresztül dörzsölgetten és elmúlt és utána már nem volt semmi csípő érés és már az első alkalommal éreztem a poztív hatását.Remélem veled is így lesz,ja én volt hogy hasam egy kis vonalára vékonyan rákentem mert ott is izzadtam.
2013. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!