Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van még esély arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még esély arra, hogy válaszolni fog?

Figyelt kérdés

Egy férfival összekaptunk valamin pár hete, múlt héten beszéltünk utoljára, de akkor nem túl szívélyes hangulatban váltunk el. Én mondtam sok mindent, ő inkább csak hallgatott, de a hét elején békejobbot nyújtottam és felajánlottam, hogy felejtsünk el mindent és kezdjük elölről, tiszta lappal. Hozzáteszem, eredetileg ő bántott meg engem, méghozzá nem is kicsit. Úgy volt, hogy két hét múlva együtt megyünk valahová, ezt már hónapokkal ezelőtt megbeszéltük, ezért kértem, hogy gondolja át a dolgot még egyszer.

Ez volt hétfőn, azóta nem válaszol az üzenetemre. Vajon reménykedhetek még, hogy csak gondolkozik?

Tudom, hogy hülyeség, de mivel ő volt a fő bűnös a dologban, ezért legalább egy nemleges választ várnék, ha nem is lesz a dologból semmi sem. Ezt azért bunkóságnak tartom, hogy még csak nem is válaszolt semmit sem, annyit sem, hogy átgondoltam, nem megy... és kész.


2013. febr. 21. 12:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ez olyan neurotikus történet. nem elítélésből,sajnos jártas vagyok az ilyesmiben. sztem mindketten lelkileg hát hogy is mondjam, nem vagytok stabilak, akkor vannak ilyen játszmák. tulajdonképpen mi lenne ha felkeresne? ez az indítás már eleve rossz,tökmindegy a vita és az érzelmi kirohanás előzménye. itt max szexelhetnétek, aztán kalap kabát. kell az ? szemlátomást, te jobban érdeklődsz, ez szintén nem javit a harmónia irányában történő kapcsolat kialakítás lehetőségén. szóval hagyd ezt . inkább tanulj belőle ha tudsz, mert ez eleve nem jó induló..

(ui: ha csak szexet akarsz te is megkeresheted, azt általában a ffiak nem utasítják vissza, két markáns estben csak. vagy mert nem tetszel még egy kettyintésre sem, vagy mert értebb és látja hogy ez itt már bukta kapcsolat szempontjából.)


lehet kicsit ridegül hangzik de ez közelebb áll az igazsághoz-és tapasztalatból mondom.

2013. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!