Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig szeret?

Figyelt kérdés
Volt a nyáron egy bonyolult kapcsolatom. Egy fiuval kavartam kb. egy hétig(nem sok), de nagyon megbántott. Azonban pont akkor feltűnt egy másik srác, s később kiderült, hogy ő az előbb említett bátyja. Sokat jártunk össze, volt köztónk vonzódás, flört, csók. De közénk állt az hogy ő hat évvel idősebb. Végül nem tudtuk mit tegyünk, arra jutottunk, hogy majd folyatjuk pár év múlva. Bánatomban megbocsájtottam az öccsének, de néha még mindig sajog a szivem a bátyj után. A bátyj, akárhányszor összefutunk felhozza a régi emlékeket, puszikat külld, eltátogja, hogy "szeretlek". Hülyéskedik vajon? Ha az öccsével beszélek telefonon, belekiabál, hogy milyen édes vagyok, stb. És folyton azt mondja : eljön majd a mi időnk is. Komolyan gondolja vajon?
2012. jan. 4. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A srác bátyja egy jó nagy köcsög, és te is drágám...
2012. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem azért, de nekem is van egy bátyám. Hát összejönnék egy csajjal, magamban gondolom elvagyunk, erre összejönne a bátyámmal.


Persze biztos tök kellemes érzés neki az egész, szerintem szétrobban a dü... szeretettől :3. Tök kedves és aranyos lány vagy, mindenikek ilyen barátnő kéne <3

2012. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod, és rakj rendet az érzéseidnél!
2012. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy minden tisztább legyen, ez az egész fél év alatt történt, nem két hét....

Az első pasi először is megcsalt, szakitottunk, és csak azután érdeklődött felőlem a báttyja... nem írtam le ezeket, de látom, hogy fontosabbak mint gondoltam...

2012. jan. 5. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, kurára nem mindegy hogy megöltem a kishugom vagy megöleltem a kishugom, ugye?!
2012. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!