Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még esély?

Figyelt kérdés
Tavasszal szakított velem barátnőm, azzal az indokkal, hogy nem szerelmes, csak nagyon szeret, így viszont nem akarja folytatni. Nyár végén találkoztunk újra és akkor úgy viselkedett, mint régen, mintha együtt lennénk - ezt ő is bevallotta, hogy ő is úgy érezte magát mint régen - de ahogy teltek a napok újra előjött nála, hogy nem is gondol rám igazán és megint csak úgy érzi, mintha "barát" lennék. Én viszont teljesen odavagyok érte. Szerintetek van még esély? Nem látom őt határozottnak, mert, ha tényleg nem szeret, akkor miért ingatom meg azzal, hogy lát engem? Csupán a látványom miatt, nem csináltam semmi mást.
2011. szept. 4. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van... Tedd túl magad rajta...
2011. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
konkretan megmondom hogy nincs,felejtsd el,mondjad neked hogy mutasson be a baratnoinek.ne fecserelj erre tul sok idot.ertelmetlen.en is igy jartam,aztan evekig nore se birtam nezni,ra gondoltam.hulye barom voltam.persze baratok maradtunk.de en lelkileg megnyomorodtam.ne hagyd.keres masik puncit,meg meg 1 et. :)vele meg csak baratkozz.
2011. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LuckyestLooser ***** válasza:
detto ...még jó h ő győri..én meg pesti vagyok
2011. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
detto xd
2011. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!