Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van még esély arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még esély arra, hogy válaszolni fog?

Figyelt kérdés

Egy férfival összekaptunk valamin pár hete, múlt héten beszéltünk utoljára, de akkor nem túl szívélyes hangulatban váltunk el. Én mondtam sok mindent, ő inkább csak hallgatott, de a hét elején békejobbot nyújtottam és felajánlottam, hogy felejtsünk el mindent és kezdjük elölről, tiszta lappal. Hozzáteszem, eredetileg ő bántott meg engem, méghozzá nem is kicsit. Úgy volt, hogy két hét múlva együtt megyünk valahová, ezt már hónapokkal ezelőtt megbeszéltük, ezért kértem, hogy gondolja át a dolgot még egyszer.

Ez volt hétfőn, azóta nem válaszol az üzenetemre. Vajon reménykedhetek még, hogy csak gondolkozik?

Tudom, hogy hülyeség, de mivel ő volt a fő bűnös a dologban, ezért legalább egy nemleges választ várnék, ha nem is lesz a dologból semmi sem. Ezt azért bunkóságnak tartom, hogy még csak nem is válaszolt semmit sem, annyit sem, hogy átgondoltam, nem megy... és kész.


2013. febr. 21. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szóval kéne a fuvar arra a bizonyos útra, hát én sem békülnék ki veled...
2013. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fuvar kell, nem kell mindjárt azt hinni, hogy érdekből akarok kibékülni. Egészen másról van szó, nem ez volt a kérdés.
2013. febr. 21. 12:35
 3/11 A kérdező kommentje:
egyébként hülyén fogalmaztam, tényleg félreérthető, nem azért kértem, hogy gondolja át a dolgot még egyszer, mert mentünk volna valahová, azt a megjegyzést később szúrtam be, csak rossz helyre, tehát jogos, hogy félreértettél.
2013. febr. 21. 12:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld személyesen felkeresni.
2013. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen még bánt a dolog annyira, hogy nem akarok neki könyörögni, ha nem hát nem... azért egy kis büszkeség maradt még bennem, szerintem így is elegendő volt, hogy én kezdeményeztem a békülést, miután ő sértett meg engem.
2013. febr. 21. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Így nehéz mit mondani,h nem ismerjük a konkrétumokat.

Ha ő sértett meg téged,mitől sértődött ő meg?

Ha te is hasonlóan elkezdted sértegetni,akkor nyugodtan bocsánatot kérhetsz te is.

2013. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meggyanúsított valamivel (nem nagy dolog, de azért nekem rosszul esett mivel nem volt alapja), majd miután közöltem vele, hogy nem igaz, azt mondta, hogy örül neki, hogy nem, de előtte azért rendesen kiosztottam a fejét, hogy mégis mit képzel rólam. Talán ezen sértődött be. De én képes voltam mégis bocsánatot kérni, szerintem kvittek vagyunk, ő most mégis bunkózik azzal, hogy válaszra sem méltat. Pedig nem volt ilyen azelőtt.
2013. febr. 21. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a férfi tök hülye, hagyd a francba. Te megtetted a békülő lépést, ennyi elég, nehogy már még ezután is te szaladj utána.
2013. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ezek után még én parázok azon, hogy ha véletlenül összefutunk az utcán, hogy viselkedjek vele: mint aki vár valamit tőle, vagy mint aki lemondott az egészről és nem érdekel fejet vágjak...
2013. febr. 21. 13:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha már bocsánatot kértél, tényleg hagyd,most ő jön.

Ha meg találkoztok,ne csinálj semmi különöset,köszönj neki,érzékeltesd,h részedről nincs harag,ha ilyen apróság miatt nem beszél veled,akkor jobb is,ha lelép.

2013. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!