Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti pasik! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti pasik! Járnátok olyan nővel, akinek ilyen alakja van?

Figyelt kérdés

Vagy mi a véleményetek róla?

[link]


2013. febr. 7. 13:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hát az én barátnőm ennél jóval dundibb volt, amikor udvaroltam neki...Mondjuk azóta fogyott, de nekem úgyis tetszett. Viszont van egy barátnője, szinte már eszelősen mantrázza, hogy plusz kiló=esélytelenség a férfiaknál, szépen rá is van "feszülve" a témára, iszonyú lehangoló.

Semmi baj az alakoddal, a férfiak inkább attól másznak falra, ha állandóan azt hajtogatják nekik "jajmeginthíztam", nem létező hasat mutogatva "nézd mekkora a bendőm", stb.

2013. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
56%

Jó, egy nő vagy tudja viselni az alakját vagy nem, de az a nő 40 kilósan sem tudja és lehet, hogy 60 kilósan sem, a szerencse, ha igen. Vili?...Ne a pasikra kenjétek már a ti szerencsétlenségeteket.

Ha jól érzitek magatokat a bőrötökben 40 kilósan, akkor ezt a pasi észreveszi és futni fog utánatok, nem az alakotok után.


Ha valakinek a pasija meg ilyet szól, hogy dagad két dolgon filozofáljon, hogy milyen idiótát választott... másrészt, hogy mit sugároz magából, hogy be mernek neki szólni, egy átlagos nőnek.

2013. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem bejön
2013. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ez 20 évesen is egészséges testalkat.Van derekad, van melled, csípőd, mindezek mellett nem áll ki a csontod mindenütt.


Nem mondom, hogy átlagos, mert a mai átlag a piszkafa, vagy a kifolyok a ruhámból alkat:(

2013. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
58%

Semmi baj nincs az alakoddal, de egy normális férfinál tényleg nem ez a döntő szempont. Elég túlzó általánosítás, hogy a férfiaknak csak a külső számít párválasztáskor.

Vagy Te jogosnak éreznéd, ha azt mondanám, hogy minden nő (köztük Te is) pénzéhes ribi, mert Zimány Linda meg Bódi Silvy havi 1M jövedelem alatt szóba se áll egy férfival?

35/F

2013. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem látszik túl jól az alakja, bár nekem úgy tűnik mintha kicsit nagyobb lenne a feneke meg a hasa. Az nekem nagyon nem jön be, de lehet hogy nem jól látom...
2013. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

én most is

F19

2013. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Fate85 válasza:

Minden további nélkül,ez nem kérdéses.Szép hosszú combok,aranyos kis poci,nem agyon plasztikázott mellek,formás vállvonalak.

Ha csak ezek nézem minden további nélkül de ezeken felül még ott vannak a belső értékek.

2013. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!