Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti pasik! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti pasik! Járnátok olyan nővel, akinek ilyen alakja van?

Figyelt kérdés

Vagy mi a véleményetek róla?

[link]


2013. febr. 7. 13:27
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Kedves 39F! Mindenki levelét törölni szoktam, aki privátot ír, a tiéddel is ezt tenném, kár is lenne próbálkozni.

Még mindig nem fogom fel, miért nem lehet kérdezni.

Amikor így néztem ki, állandóan azt hallgattam az akkori pasimtól, hogy milyen kövér és undorító vagyok, nem kellenék senkinek sem.

Kíváncsi voltam, hogy mások ezt hogy gondolják.

Ha valaki szerint ezért gyerekes vagyok, az nyugodtan felfordulhat, én aztán nem szépelgek senkivel, és leszarom, ki mit gondol a "stílusomról".

2013. febr. 7. 13:47
 12/29 anonim ***** válasza:
Alak átlagos, rendben van. Én nem szeretem a sárga hajú nőket, más hajszínnel nincs gondom. "Járnék" Veled, ha a sárga haj nem lenne kizáró ok.
2013. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező, abban igazad van, hogy a pasik alak szerint választanak. Mindig mondják, hogy a belső a fontos, meg ilyenek. Aztán azt hallani tőlük, hogy "ja, igen aranyos nő, meg kedves, humoros, okos, csak ne lenne kövér".

Van olyan pasi, akinek már plusz 5 kiló sok a nőn, vagy ha ugye már 30 feletti a nő, akkor lehet, hogy nem olyan feszes a bőre meg hasonló és bizony, sok férfi ez alapján választ.

2013. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Sárga haj :D
2013. febr. 7. 13:49
 15/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mikor még 26-27 évesen is 55 kg voltam, 164 centihez, volt akinek így is kövér voltam, mert a 45 kg-os nő, valamiért jobb volt.
2013. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a nőnek az alakjával semmi baj nincs. Nekem nem minden az alak, de pl a fejéről nem tudok nyilatkozni, mert az ki van takarva...


30/F

2013. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de a sárga hajat nem kedvelem. Semmilyen árnyalatát, és itt a képen a Tiéd is az sajna. Nem találom vonzónak amikor egy nőnek, a hajtöve sötét, utána meg mindenféle színben pompázik, sárga, ősz, szürke, stb...

Inkább egy szép közép, vagy sötétszőke, de ne ez a sárga...

Alakod viszont szép, formás, teljesen rendben van.

2013. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
elég kicsi a kép, nem igazán lehet felmérni, de legfeljebb telt vagy (bár még az is kérdéses)
2013. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem volt sárga, szerintem rosszak a fényviszonyok. De egyébként volt már mindenféle árnyalatú a hajam. Ha csak ezen múlna :D
2013. febr. 7. 13:54
 20/29 anonim ***** válasza:
Akkor úgy írom inkább, hogy Nálam a nagyon világos festett szőke nők, "sárga" hajúak. :)
2013. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!