Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti pasik! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti pasik! Járnátok olyan nővel, akinek ilyen alakja van?

Figyelt kérdés

Vagy mi a véleményetek róla?

[link]


2013. febr. 7. 13:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mi van az alakjával?
2013. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Kövér/nem kövér/vékony/dagadt/...

?

2013. febr. 7. 13:34
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök átlagos, semmi gond nincs vele.
2013. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Olyan nővel járj, aki tetszik neked! Ha nem tetszik, ne járj vele. Ennyi. Amúgy átlagos alakja van, nem is sovány, nem is kövér.
2013. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én járnék. Csinos. De ha meglátnám, hogy a pasim felrak rólam egy képet és ilyet kérdez, páros lábbal rúgnám ki. Ez kb. 15 éves szint (és abból is az IQ csökkent szint), nem 30 feletti felnőtt ember kérdése.
2013. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Bocs, de csaj vagyok. De te remélem nem 30 körüli, mert elég gyerekes a kérdés.


Szerinted az emberek ez alapján választanak valakit maguk mellé, hogy milyen alakja van.? Van aki megőrül ezért az alakért, van akinek borsódzik tőle a háta...

És még nem beszéltünk a kisugárzásról, a szerelembe esés bonyolult biokémiai folyamatairól. De még a fejedet sem látni... Ilyen egyszerűnek látod a pasikat?

2013. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

A fejemet nem véletlenül nem látni!

És azt komolyan gondolod, hogy nem alak után választanak? :D Viccnek is rossz.

2013. febr. 7. 13:40
 8/29 anonim ***** válasza:
Hogy mi a véleményem? Az hogy átlagos vagy. Nem kövér, de nem is sovány. Nem lógsz ki a sorból. Abból a szempontból tényleg nem a külső számít, hogy lehetsz nagyon csinos és szép, ha mellé bunkó vagy, akkor nem kellenél. Én magam mióta lefogytam 15kg-ot, egy kicsit megnőtt az egóm és ezért nehezebben találok magamnak párt, mint előtte, pedig akkor kövér voltam.
2013. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Igen, egy nő írta.

A csökkent szellemi színvonal inkább a tiéd, azt hiszem.

Nem tudom, miért nem lehet egy kérdést feltenni a gyiken anélkül, hogy valami barom bele ne kötne.

Nyilván nem véletlenül kérdezem, megvan rá az okom.

2013. febr. 7. 13:43
 10/29 Syrakusa ***** válasza:

Igaz "csak" 25 vagyok de simááán :-D


Ha Te vagy a képen és csak az alakod befolyásolná azt,hogy kapcsolatot kezdne -e Veled egy 30-as férfi,akkor a válaszom,hogy sztem 20-as 30 - as 40-es ....férfiak közül is sokan kezdenének Veled...

2013. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!