Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális férfiak mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális férfiak mind foglaltak, vagy amikor szabaddá válnak, akkor kergülnek meg?

Figyelt kérdés

35-45 év közötti, amúgy értelmes férfiakkal ismerkedem, beszélgetek. Egyre inkább az a tapasztalatom, hogy aki ennyi idős korában MÉG független, azzal nem érdemes kezdeni, mert egészen fura elképzelései vannak a kapcsolatokról, aki meg MÁR független, azzal meg nem nagyon lehet mit kezdeni, mert maga sem tudja, hogy mit akar.

Lassan már ott tartok, hogy belemegyek egy laza kapcsolatba egy nős pasival, mert ők értékelik a törődést, figyelmet, nyitottságot, kedvességet. (Pedig alapvetően nem terveztem ilyet, alapvetően ütközik az értékrendemmel, de a független pasikkal csak a gond van mostanában...)


2013. jan. 19. 15:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Azért ez nem egészen így van, mert a 4. kategóriát (amiben én keresgélek, hiszen magam is elvált vagyok) igencsak beskatulyáztad, pedig ott azért van elég sokféle férfi és nő....
2013. jan. 19. 17:06
 22/27 anonim ***** válasza:

17.04.

Ezt valami "Kiskegyed"-féle szépirodalomból másoltad ki?

2013. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy érzem, ezt a rengeteg élettapasztalatot a húszas versenyző inkább kemény és áldozatos munkával szedte össze.

Sikerült neki leszűrnie, hogy alapvetően a ronda&kövér férfiak és nők nem találnak párra, ja meg ő, de ő nem is akar.

2013. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Hagyjatok szegeny 20ast en megertem. Nem akarja megdonteni senki es itt mocskolja a ferfiakat, mert azt hiszi ettol lesz jobb.

Amugy kerdezo hozza kell szoknod, hogy 30 folott mar nem a no valaszt hanem a ferfi. Ez a vilagrend, ne kerdezd, hogy miert mi sem kerdezzuk, hogy 30 alatt meg pont ti valogattatok kedvetekre. Ez van ezt kell szeretni, legalabb megtudod milyen a fal masik oldalan allni!

2013. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Hát, utolsó, azért nem teljesen értek egyet! ;) Sőt, pont az ellenkezőjét tapasztalom.

Volt, akit én nem választottam... nekem az durva, hogy egy pasi a 2. randi után már összeköltözést tervez, vagy ha nem is, én járjak át hozzá, amikor épp ráér... azért valami minimális energiát fordíthatna ő is a kapcsolatépítésre... de csak annyit tesz, hogy megkérdezi: "mikor jössz át?". Ez nekem nem kapcsolat.


Vannak ennél furább sztorijaim is, de most nem akarok belemenni... összességében elkényelmesedést tapasztalok ezeknél a férfiaknál: ha van nő, jó, de ha nincs, úgy is jó, csak ne kelljen "dolgozni" érte.

2013. jan. 19. 18:29
 26/27 anonim ***** válasza:

Nakéremszépen. Itt most (alighanem) egyedülálló nők és (alighanem) egyedülálló férfiak vitatkoznak azon, hogy melyik nem a hibás, és melyik a szerencsétlenebb. Aki szombat este otthon üldögél a gépnél (ahogyan én is), valószínűleg nemigen lehet túl büszke az aktuális magánéletére.

Csakhogy még mindig nem kapott igazi választ a Kérdező.

2013. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én megadtam a választ, rossz helyen keresgélt és rossz tapasztalatai vannak.

Velem nem ilyenek ezek a férfiak, sőt én egyikük részéről sem tapasztaltam ezt. Épp olyanok voltak, mint bárki, aki kapcsolatba akar kezdeni.

2013. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!