Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már sosem lesz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már sosem lesz normális barátom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Szeretem a csinos ruhákat,a szép sminkeket,vékony vagyok,de nem lapos.Eddig két fiú volt az életemben,akikbe igazán szerelmes voltam.Az egyikkel 3 hónapig jártam,aztán kiderült,ő nem gondolja túl komolyan a dolgokat.A másikba csak szerelmes voltam,de sosem mondtam el neki.Emellett volt még 2 rövid párkapcsolatom,de azok nem igazán érzelmi alapon működtek.Nagyon-nagyon szeretnék találni végre egy értelmes,aranyos,okos fiút,aki azért szeret,aki Én vagyok,és nem azért,mert jó társaságban mozgok,és mert esetleg kicsit dekoratív is vagyok.Mit csináljak?Min változtassak?Már teljes érzelmi sivatagnak érzem magam,pedig nem vagyok könnyű nőcske,nagyon kéne nekem is,hogy szerethessek valakit,és ő viszontszeressen.Teljes kétségbeesés lett rajtam úrrá...Tanácsoljatok valamit.

2013. jan. 18. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk itt most fogsz kapni egy jópár ajánlatot, és priviben is sztem :)

Amúgy nem jársz bulikba?


19/f

2013. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hasonló problémákkal rendelkezem én is. Törekedni kell arra, h minél több embert ismerj meg, előbb utóbb lesz köztük egy normális is ;)

17/F

2013. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
a mai világban ritka csaj lehetsz, de sose szabad feladni! egyszer úgyis találsz párt amgadnak :)
2013. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Azt majd csak az életed végén tudod meg...
2013. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az a bajom,hogy járok bulikba.Szerintem-cáfoljatok meg!-a komoly kapcsolatok nem ott alakulnak.És én most nem egy laza fizikális kielégülésre vágyom,hanem egy Társra.Eljött az ideje :)
2013. jan. 18. 21:32
 6/25 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én :)
2013. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18 évesen még nem kell rögtön a világvégére és arra gondolni hogy soha nem lesz senkid. Majd ha 35 leszel akkor aggódj. Én is 18 vagyok, nekem is qrvára hiányzik egy lány az életemből de nem parázok, egyszer úgyis lesz valakim előbb utóbb, olyan még nem volt aki nem talált soha, addig meg próbálkozni kell, de nem diszkóban meg ilyen szutyok helyeken. Én a házibulira szavazok, oda úgyis a barátaid barátai jönnek és mint tudjuk embert barátjáról... És a nagyszámok törvénye alapján 1x el kell jönnie valakinek akivel összeilletek :
2013. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Jah és sosem tudhatod hogy mikor találod meg. Én pl itt ismertem meg egy hatalmas véletlennek köszönhetően a lelkitársam aki lány, ráadásul szép is. Csak messze lakik de ez már más téma, olyannal kell beszélni aki közel lakik.
2013. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Túl szép, hogy igaz legyen... De basszus, milyen ez már? Itt minden nő szuper, meg szabad, élőben meg folyton zárt kapukat döngetek... Hol vagytok Ti a valóságban? 21/F
2013. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Eljött,többször is azt hittem,hogy eljött.Erre nem hagyatkozom :) Tudom,nem vagyok 35.Igazad van ebben.De szerintem 18 évesen is vágyhatsz egy jól működő párkapcsolatra.Nekem fáj,hogy csak rövidek voltak,és emiatt van,aki eleve úgy áll hozzám,hogy ˝meghúzom,oszt' cső˝. :) És hidd el,nekem néha fáj látni,hogy van barátnőm,akit már eljegyeztek,aki babát vár,egyszóval megy az élete,én meg egy karrierista kis hülyének érzem magam. :) Ez a gond.
2013. jan. 18. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!