Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már sosem lesz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már sosem lesz normális barátom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Szeretem a csinos ruhákat,a szép sminkeket,vékony vagyok,de nem lapos.Eddig két fiú volt az életemben,akikbe igazán szerelmes voltam.Az egyikkel 3 hónapig jártam,aztán kiderült,ő nem gondolja túl komolyan a dolgokat.A másikba csak szerelmes voltam,de sosem mondtam el neki.Emellett volt még 2 rövid párkapcsolatom,de azok nem igazán érzelmi alapon működtek.Nagyon-nagyon szeretnék találni végre egy értelmes,aranyos,okos fiút,aki azért szeret,aki Én vagyok,és nem azért,mert jó társaságban mozgok,és mert esetleg kicsit dekoratív is vagyok.Mit csináljak?Min változtassak?Már teljes érzelmi sivatagnak érzem magam,pedig nem vagyok könnyű nőcske,nagyon kéne nekem is,hogy szerethessek valakit,és ő viszontszeressen.Teljes kétségbeesés lett rajtam úrrá...Tanácsoljatok valamit.

2013. jan. 18. 21:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18 évesen tényleg korai ezen parázni, különösen egy lánynak.
2013. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hát nem igaz, évek óta téged kereslek, hol voltál eddig? :) Nem kell semmit se csinálni, majd minden jön magától, csak minél több olyan közegbe menj, ahol számodra ismeretlenekkel találkozol. Nem késtél még le semmiről, csak járj nyitott szemmel!
2013. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még elég fiatal vagy, ne keseredj el, elég sok idő és lehetőség áll még előtted ;) Pl az is biztos, hogy egy ilyen kérdés kiírása után priviben is válogathatsz néhány lehetőség közül :P Azt pedig, hogy mikor és hol találkozol egy olyan sráccal, aki önmagadért szered majd, nem lehet előre behatárolni... bár az szinte biztos, hogy azok a fiúk, akik buliban ismerkednek, nem hosszútávú kapcsolat keresése végett tértek be oda...
2013. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ha szép vagy akk csak válogatnod kell....jaj de sajnállak
2013. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, nem volt még barátnőm, mégsem panaszkodom.
2013. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Úgy látszik mégsem jött el az igazi mert akkor nem lett volna vége :) Igen, tudom vágyhatsz 18 évesen is egy kapcsolatra, én is vágyok nagyon, de én elég nehéz eset vagyok és furcsa elképzelésem van a világról amit a csajok valahogy nem akarnak elfogadni, de leszarom, 1 biztos van aki elfogad úgy ahogy vagyok, és valamikor meg is fogom ismerni valahol ( vagyis már megismertem csak messze lakik ugye...). Te se aggódj főleg ne lányként, nektek amúgy is könnyebb párt találni, meg tök fölös parázni ezen, mozdulj ki, menj barátokkal bulikba ahol jó arcok vannak pl. házibuli. Valamelyik haverod biztos ismer egy rendes gyereket. Egy jó tanács : ne csak a Don Juanok közül válogass.
2013. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Válogatok én,de hogy válogassak?Volt már olyan barátom,aki az a tipikus ˝izmos kockahas,üres fej˝.Nekem már nem kell több szépfiú!Én egy átlagos,normális,értelmes,művelt srácot keresek,aki nem azon filózik 0-24-ben,hogy hogyan csaljon végig az összes barátnőmmel,hanem aki SZERET.Így válogatok én.Csak ilyen fiút eddig még nem sikerült találnom.
2013. jan. 18. 21:46
 18/25 anonim ***** válasza:
Az én lelkem természet, szívem folk és death metal.
2013. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Sanyiiii ***** válasza:

Szia tényleg ne paráz hogy nem lesz párod egyszer mindenki meg találja a párját hidd el nekem még nekem se volt barátnőm soha néha tényleg jó lenne 1 barátnő( de a legjobb haverjaim azt mondják hogy ne aggódj meg fogod találni a párodat még nem késtem le semmiről) ennyit akartam irni sajnos ebben az országban nagyon sok fiatal van igy hogy nincs barátja vagy barátnője....... kívánok neked sok szerencsét hogy találd meg a párodat.......


20/F

2013. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék,én itt most nem panaszkodom :) Csupán csak arra vagyok kíváncsi,van-e még remény ebben az életben.A kortársaimban (17-18 évesek) én már nem is reménykedem.Mindenki páwa lett.Elpusztulok tőlük.
2013. jan. 18. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!