Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már sosem lesz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már sosem lesz normális barátom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Szeretem a csinos ruhákat,a szép sminkeket,vékony vagyok,de nem lapos.Eddig két fiú volt az életemben,akikbe igazán szerelmes voltam.Az egyikkel 3 hónapig jártam,aztán kiderült,ő nem gondolja túl komolyan a dolgokat.A másikba csak szerelmes voltam,de sosem mondtam el neki.Emellett volt még 2 rövid párkapcsolatom,de azok nem igazán érzelmi alapon működtek.Nagyon-nagyon szeretnék találni végre egy értelmes,aranyos,okos fiút,aki azért szeret,aki Én vagyok,és nem azért,mert jó társaságban mozgok,és mert esetleg kicsit dekoratív is vagyok.Mit csináljak?Min változtassak?Már teljes érzelmi sivatagnak érzem magam,pedig nem vagyok könnyű nőcske,nagyon kéne nekem is,hogy szerethessek valakit,és ő viszontszeressen.Teljes kétségbeesés lett rajtam úrrá...Tanácsoljatok valamit.

2013. jan. 18. 21:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha egy művelt, okos, aranyos, szerető, de egyben határozott PÁVA közeledne feléd? :DDD
2013. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Letépném az ülepes gatyáját,ráadnék valami tisztességeset,leborotválnám a feje tetejéről azt a hajcsíkot,ami nem tudom,mire kell ott,ha a feje többi része kopasz,eltüzelném a rózsaszín cuccait,a rózsafüzért visszaszolgáltatnám a nagyinak,és holtomiglan-holtodiglan.
2013. jan. 19. 00:34
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzem magam ,bár eddig csak egy barátnőm volt - hát sok sikert :D


19/f

2013. jan. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21-es vagyok csak kicsit vagyok kakastaréjos, szinte nem is :D és a fekete az én stílusom de az izmokkal akarok pávázni majd :DDD
2013. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

18 éves lányként nincs okod az aggodalonra.


Majd ha 25 éves leszel, és fiú (de ez nem fog bekövetkezni nálad, szerencsés vagy), akkor már foglalhatsz magadnak egy szobát valamelyik idősek otthonában, mert, úgysem lesz senkid!!!

2013. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!