Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális férfiak mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális férfiak mind foglaltak, vagy amikor szabaddá válnak, akkor kergülnek meg?

Figyelt kérdés

35-45 év közötti, amúgy értelmes férfiakkal ismerkedem, beszélgetek. Egyre inkább az a tapasztalatom, hogy aki ennyi idős korában MÉG független, azzal nem érdemes kezdeni, mert egészen fura elképzelései vannak a kapcsolatokról, aki meg MÁR független, azzal meg nem nagyon lehet mit kezdeni, mert maga sem tudja, hogy mit akar.

Lassan már ott tartok, hogy belemegyek egy laza kapcsolatba egy nős pasival, mert ők értékelik a törődést, figyelmet, nyitottságot, kedvességet. (Pedig alapvetően nem terveztem ilyet, alapvetően ütközik az értékrendemmel, de a független pasikkal csak a gond van mostanában...)


2013. jan. 19. 15:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ellenben a 30 feletti független nők az utolsó szálig normálisak.

Csak általánosítgatsz, vagy feloldozást vársz, mert nős pasival akarsz kavarni?

2013. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem a szabaddá váláskor kergülnek meg, hanem a kapcsolatban.
2013. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
Sok szabad és normális férfi van, csak nem veszed észre őket, mert nem néznek ki elég jól.
2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Ez nagy baromság, mert egyáltalán nem a külsőt nézem.

A független, korombeli pasikon azt látom, hogy a sültgalambot várják, és hajtogatják, hogy de szeretnének kapcsolatot (akár lazát, akár komolyat), de a kisujjukat nem képesek megmozdítani ezért, sőt, még a kínálkozó lehetőségeket is hagyják elmúlni (és itt nem arról van szó, hogy ENGEM utasított el valaki, hanem más nőkkel kapcsolatban sem tudnak dönteni, hogy kell-e nekik vagy sem, inkább ülnek otthon és masztiznak... bocs, de én tényleg ezt látom!)

2013. jan. 19. 16:14
 5/27 anonim ***** válasza:

16.09

No igen, mindenekelőtt meg kellene fogalmaznia a kedves Kérdezőnek, hogy mit ért "normális" alatt.


Szóval: mik az igényeid, elvárásaid? Milyen fura elképzeléseik vannak egyes férfiaknak a kapcsolatokról?

2013. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

16.16-os vagyok.


Oké, már válaszoltál a kérdéseimre, mielőtt kiírtam volna. :)

2013. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Dehogynem, minden nő csak a külsőt nézi, így te is.
2013. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ok, akkor kifejtem. Két végletet tapasztalok: az egyik véglet az, amikor szeretnék NAGYON lazán kezelni a dolgot, tehát ha épp ráér, akkor beszélgetünk VAGY szexelünk (a kettő együtt valahogy soha :) ) - sokan egyszerűen megijednek, ha szexre terelődik a szó, és maradnának inkább a beszélgetésnél... a másik fele pedig azonnal álmai nőjét látja benne, és már költözne hozzám/költöztetne magához.

Tehát olyan, hogy kialakuljon valamiféle KAPCSOLAT, együtt járás, közös program, szórakozás ÉS szex, arra valahogy nem találok megfelelő partnert.


Egész konkrét példa, és ezt kívülállóként tapasztaltam - tehát nem én voltam a nő az adott szituációban - hogy az évek óta társat kereső férfi, amikor felbukkant egy számára ideális nő, aki komoly kapcsolatot keresett, elkezdett kifogásokat keresni, hogy ő nem is lenne alkalmas most kapcsolatra, mert sokat dolgozik, semmire nincs ideje, blablabla...

2013. jan. 19. 16:21
 9/27 A kérdező kommentje:
# 7: Naja, te már csak tudod!
2013. jan. 19. 16:22
 10/27 anonim ***** válasza:

A "más nőkkel kapcsolatban":

Eldöntötték, nem kell. Ha kellene megszereznék.

2013. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!