Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Magas, izmos, humoros,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Magas, izmos, humoros, normális, viszont ronda pasinak mik az esélyei?

Figyelt kérdés

Egyenlőre 187 cm magas vagyok,átlagnál izmosabb,viszonylag kidolgozott alak.Ápolt vagyok,igényes,az egyszerűbb,férfiasabb cuccokat(farmer,bőrdzseki) kedvelem,nem vagyok "páwa".

Belsőre udvarias,kedves,vicces és többé-kevésbé normális vagyok.

De az arcom..hát annyira nem is ronda,de nem is vonzó.Kék szemem és barna hajam van,szemüvegem is.Akad még pár anyajegyem és az arcom formája se jó.

De manapság az arc a legfontosabb,amelyik ismerősöm jóképű,annak van barátnője,mégha gyenge/bunkó/buta is.Lelki támasznak,meg "odabújónak" jó vagyok a lányoknak,de komoly kapcsolatot senki sem akar.("bocs nem vagy az esetem..") NEM a plázacicáknál próbálkozom,de kövér,igénytelen lánnyal se szeretnék összejönni,ha már a saját testemen ennyit dolgoztam. Van olyan lány akinek nem az arc a legfontosabb? Vagy ronda fejjel csakis elhanyagolt,kövér barátnőm lehet?

17/F

Ja ilyen "tanácsokat" mint "válts kontaktlencsére,zselézd a hajad" nem kérek.Én már kihoztam magamból a maxot.


2013. jan. 18. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Világ életemben az arc érdekelt, a test soha.

Ha már választani kellene, akkor is egy duci férfit választanék.

2013. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, az arc mindenkinek fontosabb. Az a lényeg az egészben, amikor ránézel a csajra először azt látod, az alapján mondod te is, hogy ki a szép és te is azzal jönnél össze akinek tetszik az arca, nemde? Nincs ez máshogy egyik Homo Sapiensnél sem.
2013. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem én,de akkor-csúnyán mondva-b*szhatom a többi tulajdonságomat?
2013. jan. 18. 22:01
 4/17 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén nem a külsőddel van bajod, nekem alapból olyan rohadt unszimpatikus a mentalitásod, hogy az már fáj.


Szóval vagy te, aki önmagát rondának érzi. Nem akarsz kövér lánnyal lenni, amit bőven megfogalmazhattál volna úgy, hogy nem az eseted, de beközölted, hogy mert te hú de mennyit dolgozol a testeden.

Mintha ez valami egyenlőségi verseny lenne.


Az ilyesmi utálatos.

2013. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Változó, valakinek a nő feneke a fontosabb, vagy éppen a mellei sőt sokaknál a testalkat, nem mindenkinek ugyan azok sem a szempontjai, sem az amit "jónak" gondolnak. Másfelől egy nőt könnyebb fölszedni mint megtartani (általában) tehát a személyiség az nagyon fontos, főleg hosszabb kapcsolatok terén.
2013. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es! Te valami olyat látsz bele ami nincsen benne a kérdésben.

Természetesen én is szeretnék olyan partnert akihez vonzódhatok,márpedig egy sportos test vonzóbb mint egy kövér.

Valamint én valamiféle sportember vagyok,szóval számomra a lustaság és az igénytelenség nagyon ellenszenves tulajdonságok.A munkámat pedig ne becsüld le a magamba fektettem.

2013. jan. 18. 22:07
 7/17 A kérdező kommentje:
*amit
2013. jan. 18. 22:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem én magyarázom bele, te magad írtad le.


Sokra mész a sportosságoddal. Már bocsi.

Szóval nekem is van ízlésem, de azt nem az alapján alakítottam ki, hogy vajon kinél vagyok jobb, kinél tettem többet.

2013. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

egyik exemnek sem volt szobor arca, sőt az utolsó elég érdekes volt, de olya humora volt, hogy azonnal belezúgtam.

és nem vagyok, sem duci, sem igénytelen, átlagos nő vagyok.

2013. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én se az alapján alakítom:)

Csak ha leírom,hogy nem szeretnék kövér lányt társnak,akkor ezen az oldalon mindenki habzó szájjal ugrik a torkomnak,hogy "persze,csak a műp*csák kellenek"

2013. jan. 18. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!