Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Magas, izmos, humoros,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Magas, izmos, humoros, normális, viszont ronda pasinak mik az esélyei?

Figyelt kérdés

Egyenlőre 187 cm magas vagyok,átlagnál izmosabb,viszonylag kidolgozott alak.Ápolt vagyok,igényes,az egyszerűbb,férfiasabb cuccokat(farmer,bőrdzseki) kedvelem,nem vagyok "páwa".

Belsőre udvarias,kedves,vicces és többé-kevésbé normális vagyok.

De az arcom..hát annyira nem is ronda,de nem is vonzó.Kék szemem és barna hajam van,szemüvegem is.Akad még pár anyajegyem és az arcom formája se jó.

De manapság az arc a legfontosabb,amelyik ismerősöm jóképű,annak van barátnője,mégha gyenge/bunkó/buta is.Lelki támasznak,meg "odabújónak" jó vagyok a lányoknak,de komoly kapcsolatot senki sem akar.("bocs nem vagy az esetem..") NEM a plázacicáknál próbálkozom,de kövér,igénytelen lánnyal se szeretnék összejönni,ha már a saját testemen ennyit dolgoztam. Van olyan lány akinek nem az arc a legfontosabb? Vagy ronda fejjel csakis elhanyagolt,kövér barátnőm lehet?

17/F

Ja ilyen "tanácsokat" mint "válts kontaktlencsére,zselézd a hajad" nem kérek.Én már kihoztam magamból a maxot.


2013. jan. 18. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Dehogy ugrik neked.
2013. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen:D
2013. jan. 18. 22:15
 13/17 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos a 4-esnek nagyrészt igaza van.


Nem a csúnyaságoddal van baj, hanem a hozzáállásoddal.

Nekem sok "csúnya" pasi tetszett már (nem is voltak csúnyák, csak nem az a szabályos sztár-arcok), mert KEDVESEK voltak.

2013. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az első barátom majdnem megfelel a leírásodnak, szóval szerintem azért jók az esélyeid.:))
2013. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Meg attól, hogy valaki nem tetszik még senki nem lett szemétláda.

Szép lenne, ha mindenkinek mindenki tetszene.


Viszont nem azért nem tetszenek egyes emberek, mert én olyan húde sokat tettem valamiért.

Nekem például lapockáig érő szőkés hajam van és kék szemeim.

Most akkor csak azért kellene, hogy tetszen egy férfi, mert mondjuk ő is rengeteg tesz a hajáért?

Baromság.

2013. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Akit ismerek azzal nagyon kedves vagyok.Mindenkivel lelkizek,akinek tudok segítek,vigasztalok..

Aztán elmennek egy jóképűvel,aki akármilyen bunkó lehet.

Na mindegy,férfiember nem nyavajog:)

2013. jan. 18. 22:23
 17/17 anonim válasza:
Hello kollega:D Üdv a klubban:D Ez egy ilyen dolog. De nem kell vele törődni én is hasonló cipőben vagyok mint te. 191 cm blablabla...de hát manapság én se értem az ilyen dolgokat. De tény, h nem ezzel kell állandóan foglalkozni. Hidd el a véletlen nagy ÚR!!!
2013. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!