Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális férfiak mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális férfiak mind foglaltak, vagy amikor szabaddá válnak, akkor kergülnek meg?

Figyelt kérdés

35-45 év közötti, amúgy értelmes férfiakkal ismerkedem, beszélgetek. Egyre inkább az a tapasztalatom, hogy aki ennyi idős korában MÉG független, azzal nem érdemes kezdeni, mert egészen fura elképzelései vannak a kapcsolatokról, aki meg MÁR független, azzal meg nem nagyon lehet mit kezdeni, mert maga sem tudja, hogy mit akar.

Lassan már ott tartok, hogy belemegyek egy laza kapcsolatba egy nős pasival, mert ők értékelik a törődést, figyelmet, nyitottságot, kedvességet. (Pedig alapvetően nem terveztem ilyet, alapvetően ütközik az értékrendemmel, de a független pasikkal csak a gond van mostanában...)


2013. jan. 19. 15:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Hát, én 24 vagyok, nő és csak ilyen idős férfiakkal ismerkedtem mindig, a párom is ilyen idős és teljesen normális :)

Van közöttük nagyon sok nagyon jó fej, értelmes férfi.

Szerintem csak rosszakat fogtál ki.


Hány éves vagy egyébként?

2013. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

# 10: világos, de ha egy férfi évek óta nyavalyog, hogy jaj, de kellene már valaki, és amikor egy általa is ideálisnak tartott nővel kerül kapcsolatba, és akkor is meggondolja magát?


Nem vitatom, hogy vannak normális pasik ebben a korosztályban, de azt is látom, hogy nem szívesen vállalnak egy kapcsolattal (legyen az laza vagy komoly) járó kompromisszumokat, alkalmazkodást, stb. Mintha csak sodródnának...

2013. jan. 19. 16:27
 13/27 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem ez a tapasztalatom.
2013. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem hol a problémád

Vannak, akik csak szexelni akarnak veled, de van, hogy csak beszélgetnek, hogy ne érzed azt, csak arra kellesz. Lehet, hogy IRL nem vagy ilyen hisztis, és jól el lehet veled beszélgetni.

A nem akar szexelni pasik csak barátkozni akarnak. Van ilyen nem jöhetsz be mindenkinek, de attól még lehet veled jókat beszélgetni.

Az egyből összeköltözne veled kategória pedig szöges ellentétben áll az előbbi kisujjukat megmozdítani képtelen hímekkel. Egyszerűen csak erősen kezd, nem akarja, hogy azon kelljen törnöd a fejed, akar-e valamit.

2013. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Továbbra is 10 vagyok

Miből gondolod, hogy a pasi számára ideális lenne a veszni hagyott nő?

Te gondolod így, a lány gondolja így, vagy esetleg a pasi?

2013. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Hat pedig huzz bele, mert nokent lassan lejar a szavatossagod.
2013. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
# 15: A pasi mondta azt, amikor ismerkedni kezdett a nővel, hogy ideális lenne számára.
2013. jan. 19. 16:49
 18/27 anonim ***** válasza:

Aztán jobban megismerkedtek, és rájött, hogy nem.

Itt a vége fuss el véle.

2013. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem így történt. Mindegy, szerintem itt nagyon kevesen értették meg a kérdés lényegét... hiszen mindenki csak saját magából tud kiindulni...
2013. jan. 19. 17:01
 20/27 anonim ***** válasza:

Én még csak 26 vagyok, de én amondó vagyok, hogy 30-33 felett már csak a "maradék" van. Itt már nincsenek igazi férfiak.

Én egyszerűen nem is akarok senkit és lehet hogy nem is fogok, de azért leírom a tapasztalataimat a 30-40 éves korosztályról.

1. egy részük az anyuci kedvence, magának való. Mivel a sült galambot várja, mindent tőled vár el. te menj hozzá, te kezdj vele programokat, mindig neked kell rámásznod. Hihetetlen egy hülye passzív típus :D A nyomulós nőtípus is hamar lelécel mellőle, mert olyan a pasi, mint egy lefagyott számítógép. Qrva lassú és időnként megáll és úgy is marad.

2. a ronda lúzer. Ez a típus marad meg örökre. Kivéve, ha belátja hogy hozzá a ronda kövér csajok illenek.

Állandóan sírdogál, hogy egy jó nőnek sem kell. Egy kis alattomos szörnyeteg lesz, olyan sötét a lelke, mert a csúnyasága ezt tette vele. Még ha valaki leáll is vele, akkor is árad a szavaiból a pesszimizmus a kisebbségi komplexus és a nyavalygás.

3. az otpimista csúnya pasi: egyszerűen csak csúnya, más gond nincs vele, esetleg még az, hogy ebből kifolyólag nem vonzódsz hozzá és nem akarsz tőle utódokat.

4. az elvált. Ez egy kalandor marad örökre, vagy egész életedben azt hallgathatod, hogy több gyereket, házasságot már nem akar!

2013. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!