Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai lányok pl egy hosszú kapcsolatból kilépnek, mert, hogy ők élni akarnak?

Figyelt kérdés
Volt egy több éves jól működő kapcsolatom, mindent megtettem érte, ha kívánsága volt teljesítettem, mindíg odafigyeltem rá, és benyögte, hogy már nem szeret, oka nem volt.
2013. jan. 19. 09:28
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Elsők voltunk egymásnak.
2013. jan. 19. 18:04
 32/35 anonim ***** válasza:

Egyszerüen rájött, hogy nem te vagy az az emberi lény,akivel le akrja tespedni az egész hátralévő életét. Ennyi az képlet. Nem olyan nagy érthetetlen dolog ez. Attól hogy valakinek van egy párkapcsolata, még semmit nem jelent, ezt kéne már felfogni. Az emberek keresgélnek, zömük kapcsolatfüggő, minden szírszart bevállalnak, elvannak ezzel is azzal is jóideig, aztán lépnek, mert kiismerték,időközben rájöttek,hogy ez az alak ,akivel együtt tengetem már egy ideje, nem is olyan nyerő, mint amilyennek elképzelte még az első pár randin, meg a viszony elején. Kiábrándult ,aztán a fejedre szart szépen. Lépett. Jól tette. Most rabszolgázzon olyan mellett,akit nem szeret igazán? csak azért mert neked így tartja kedved? Hagyd már.

Engem se zavarna,ha a macám lépne, ha nem érzi jól magát velem. A nők jó színjátszók, zömük hazug disznó, eljátszák,hogy mennyire szeretnek, közben már az utódodat kutatják ,egy jobb fickó képében, akire lepasszolnak.

A te hajód elúszott. Így jártál.

2013. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D Igazán együttérző vagy...
2013. jan. 19. 18:25
 34/35 anonim ***** válasza:

A harminckettes válaszával és a hangnemével sem értek egyet, de ha kérdezel akkor együttérzést vársz,és siránkozzunk együtt, vagy mások véleményére vagy kíváncsi?

Vannak ilyenek is és ezek is vélemények. ezekből próbáld leszűrni a magad számára segítő véleményeket.

2013. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mindig mondom hogy nem szabad a dagadt ribnkcoknak bedölni, tudom hogy a zsir a divat, de akkor is. Az én exem is igy jart, az exkrqvàja lelépett, màsik fsz kellett neki, kb 1 évre rà mi összejöttünk a ganéval, majd az exszu.ka elkezdett visszajàrkàlni, és elég dagadt volt ahhoz hogy elcsàbitsa a roh..adékot. azota rühellem a dagadt nök 90%-àt, mert olyanok mint ez a fosqurva...
2014. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!