Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai lányok pl egy hosszú kapcsolatból kilépnek, mert, hogy ők élni akarnak?

Figyelt kérdés
Volt egy több éves jól működő kapcsolatom, mindent megtettem érte, ha kívánsága volt teljesítettem, mindíg odafigyeltem rá, és benyögte, hogy már nem szeret, oka nem volt.
2013. jan. 19. 09:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Egyik közeli cimborám is ebbe a helyzetbe került. Az "élni akarok" szöveg szerintem burkoltan arra utal, hogy rá unt a partnerére. Sajnos tovább kell lépni...
2013. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Hát igazad lehet, bár nem tudom, hogy akit szeretek arra hogy lehet ráunni. Viszont ennyi erővel ha lesz neki más, arra nem fog ráunni?
2013. jan. 19. 09:36
 3/35 anonim ***** válasza:
A kémiai sziporkázás sajnos kb 1 évig tart. Biológiából is tanultuk.
2013. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

megunta a kapcsolatot.


23/L

2013. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Persze megértem ezeket a dolgokat, de már majdnem 1 éve szakítottunk, és nekem nagyon hiányzik. 5 évet voltunk együtt. De tényleg most ha engem megunt akkor nyilván mást is megfog. Vagy majd egyszer visszatalál hozzám?
2013. jan. 19. 09:43
 6/35 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek kevés az esélye. Ússz tovább...
2013. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó a lányoknak,ha túl rendes vagy.Az egy idő után unalmassá válik.Néha idd le magad,kezdj el flörtölni más lányokkal,hogy féltékenykedhessen,hanyagold egy kicsit!

Ne legyél ennyire papucs!!!!

2013. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Hát az sajnos nagyon nehéz. Iszonyatosan kötődöm hozzá, olyan mintha félig meghaltam volna.
2013. jan. 19. 09:50
 9/35 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy másra is rá fog unni. Köztetek működött 5 évig, aztán megunt/kiszeretett belőled, ezek teljesen hétköznapi dolgok, bárkivel megtörténik. Túl kell lépni. Ez nem a te hibád, nem az övé, egyszerűen csak nem te voltál neki az igazi. Próbálj meg továbblépni.
2013. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam fényezni meg ilyesmi, de szerintem nem fogja senki olyan szinten királynőként kezelni, mint én!
2013. jan. 19. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!