Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai lányok pl egy hosszú kapcsolatból kilépnek, mert, hogy ők élni akarnak?

Figyelt kérdés
Volt egy több éves jól működő kapcsolatom, mindent megtettem érte, ha kívánsága volt teljesítettem, mindíg odafigyeltem rá, és benyögte, hogy már nem szeret, oka nem volt.
2013. jan. 19. 09:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
sajnos ez még nem tart vissza egy nőt
2013. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Nem csak a maiak, és nem csak lányok csinálják ezt. Teljesen természetes dolog ez fiatal korban.


Egyébként is, még mázlid van, hogy egyenesen a szemedbe mondta, és nem a hátad mögött kefélt félre :P

2013. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Ha te is 5 éven keresztül csak vajas kenyeret eszel, de néha vágynál, hogy tegyél rá szalámit, mégsem kerül rá szalámi, akkor ráunsz a vajas kenyérre. Valahogy ehhez tudnám hasonlítani a dolgokat. 5 év az nagyon hosszú idő, sokat változik az ember, más dolgokra is vágyhat, mint 5 évnek előtte. És ha azt a más dolgot nem kapja meg, akkor igen is rá lehet unni. Meg amúgy is, ha egy szerelem nincs táplálva, akkor elmúlik.

Talán néha neked is kellett volna erre-arra elvinned, táncolni, kávézni, pizzázni, valahová hétvégére, apróságokkal meglepned, néha egy kis változatosságot vinni a kapcsolatba, akár a szexuális életetekbe, mert hiába tagadják egyesek, de ezekre igen is szüksége van az embernek. Csak sajnos sokan hosszú éveken keresztül mindent ugyanúgy csinálnak, egyre kevesebb figyelmet fordítanak a másikra, mint tették a kapcsolat elején és az lesz a megszokott és sokan nem is akarnak rajta változtatni, míg a másik vágyna rá. És bizony az egy kapcsolat végét jelentheti. Senki nem szerelmes az élete végéig, ha csak az a tűz nincs folyamatosan táplálva. A szeretet, a tisztelet, az más. Azt senki ne keverje össze a szerelemmel. Lehet hogy a volt párod tisztelt, becsült, szeretett, de nem volt már beléd szerelmes! És újra át akarta élni azokat az intenzív érzéseket, amiket melletted már nem élhetett át.

Meg mondjuk az sem mindegy, hogy hány évesek vagytok. Mert egy bizonyos korban már nem ezek számítanak, hanem fontosabb dolgok, mint a megbecsülés, a tisztelet, a szeretet, a boldog családi élet. Akkor már az ember nem igen hajkurássza azokat az intenzív érzéseket, bár titkon lehet hogy vágyik rá, de azért nem fog mindent feladni, mint egy fiatal.

Szóval fogadd el, hogy ő mást szeretett volna. Te megelégedtél azzal, ami volt, bár ki tudja, hogy még 5 év múlva te sem éreztél volna másképp, mint ő? Ezt nem tudhatod.

2013. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem érted... Egy nő nem szereti ha folyamatosan királynőként kezelik őket. Egy idő után unalmas lesz az egész. Néha persze kell, de nem mindig. Ne légy papucs. Az kevés nőnek jön be.
2013. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Én nőként mondom ,hogy megvan a pillanat amikor királynőként kezelni. De én sem szerettem ha pasi a tenyerén hordozz.


Olyan egyenlőtlen lett az egész kapcsolat.

2013. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyit fűznék még hozzá, hogy igenis foglalkoztam vele, vittem új dolgokat a szexbe is bele, vittem ide-oda kirándulni, vásárolni, stb... Egyébként mindíg mondogatta, hogy sose hagyjam el senkiért, meg ilyesmi, és erre pont akkor hagyott ott, amikor a legjobban szükségem lett volna rá.
2013. jan. 19. 10:16
 17/35 A kérdező kommentje:
Teljesen tönkrementem lelkileg, és több mint 20 kilót fogytam azóta...
2013. jan. 19. 10:26
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el jobbat érdemelsz! Az ilyenek nem nők de még csak lányok sem szimplán ribizlik.
2013. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ez a húsz kiló fogyás biztosan jót tett, ha volt rajtad annyi, hogy még maradtál.

5 év, az hosszú idő. Addig nagyon nehéz érdekesnek tartani egy kapcsolatot. A szerelem mindig elmúlik egy idő után.

A megfelelő időben megtartott esküvő alkalmas arra, hogy ezt a múló szerelmet szeretetté változtassa. Ez a szeretet az igazán összetartó erő. Sok esetben ez sem mindig elég.

A párodnak bizonyára nem volt megfelelő a királynői státusz. Másra vágyott. Ezt te nem vetted észre. Hiába mondod, hogy mindent megadtál neki, ez nem igaz. Mondhatod, de nem igaz. Valami másra vágyott, amit te nem voltál képes nyújtani neki, de még észre sem venni az igényét. Ez a hajó elment. Ne Őt okold, mert egyszerűen nem voltatok összeillőek. Egyébként a másik oldal is könyökig benne van . Úgy elmenni, hogy még csak jelzés sem volt arra, hogy valami nem stimmel. Vagy volt jelzés, csak te nem vetted az adást?

Oka nem volt? ok nélkül nem történik semmi.

Egyébként én családpárti vagyok és utálom a tömegével vetített Amerikai filmeket, amik sugallják a szingli élet

előnyeit. Szerintem nem jó egyedül élni. Ha még is megtörténik a szakítás az nem csak egy ember műve.

Meg kérdezted, hogy miért nem szeret már? Biztos érdekes válaszokkal gazdagodtál volna. Ha egy nő, vagy férfi szakít, megcsalja a párját, akkor nem csak egy ember a hibás. Miért csalja meg? Miért hagyja ott?

Nem szeret már ! Ezt az okot kell megvizsgálni. Biztos meglesz a magyarázat. Miért mást szeret, és nem engem?

Azt nyújtottam neki, amire szüksége volt, vagy csak azt gondolom, hogy így volt?

És jönnek a ????????

2013. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
De kérdeztem tőle 100* hogy miért lett vége, és annyit mondott, hogy egyszerűen elmúltak az érzelmei. Meg, hogy szeretett velem lenni,és velem is akar lenni, de nem érzi azt ami ehhez szükséges. Meg, hogy jó embernek tart meg blablabla...
2013. jan. 19. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!