Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerek egy nagyon szép csajt, eddig csak barátok voltunk, de 2 napot jártunk ( csokolozás ,kézenfogás,fogdosás) és közölte hogy nagyon szeret de nem szerelmes, mondtam neki hogy többet ne találkozzunk, de nekem eléggé fáj a dolog, barátkozzak vele hogy hátha sikerül, vagy hadjam az egészet???
2013. jan. 16. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
ez! "nagyon szeret de nem szerelmes, " = azzal, hogy nem érdekelsz se így se úgy , esetleg legyünk barátok, azaz semmi esélyed!
2013. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha így megmondta, sajnos biztos, hogy nincs esélyes nála és ez nem is fog szerintem változni..
2013. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jaja felejtsd el sürgősen...

ha egy lány ilyet mond, akkor onnantól kezdve kész, nem érdemes rá szánni az időt többet... mással is megesik az ilyen, ne vedd magadra, nem vagy ettől rosszabb pasi, hogy ilyet mondott... csak rájött, hogy nem te kellesz neki.. .szóval keress más lányt és biztos több szerencséd lesz! sok sikert :)

2013. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a barát zónában vagy.sosem fogsz kikerülni onnan.én sem tudok egy barátra úgy nézni, mint egy pasira.mármint tudom h pasi,de nem tudok rá úgy nézni. talán mint egy testvérre.
2013. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!