Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy döntsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy döntsek hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon fura a helyzetem...majdnem 2 éve van párom. Az utóbbi időben elhanyagolt,el akartam többször is hagyni,de valahogyan mindig mellette maradtam(könyörgések,sírások stb stb) és hát néha jól megvagyunk,néha nem. Mikor össze jöttünk,nagyon helyes volt,és teljesen másképpen viselkedett velem mint most. Tudom én is változtam közben de... Kölsőben már nagyon régen kiesett az ideálomban,amikor 70 Kg-ról feltornászta magát 97 kg-ig(!)...nem zavart annyira,mint a belső változások,mint pl hogy folyton játszik,6-7 órán keresztül nem lehet tudni mit csinál(persze,gondolom játszik,de ki tudja) és mindent megszeg amit kikötöttem neki...annyit kértem hogy ne legyen hulla részeg,meg hogy foglalkozzon azért velem...


nos,a barátomnak van egy barátja...ráadásul a legjobb barátja...és hát mikor ezek a problémák elkezdődtek,elég sokat lógtak együtt,és néha én is velük voltam...sokat találkoztam a sráccal,és hát mindig is helyesnek találtam..múltkor viszont ott voltam az edzésükön,és egyszerűen nem tudtam róla levenni a szememet..állítólag a srácnak is tetszek..de nem tudom mit tegyek. A barátomat mindenképpen szeretném elhagyni,mert már nem bírom tovább lelkileg ezt a megaláztatást,ezt a gyötrődést. Viszont szeretnék a sráccal járni,nem egyből persze..de nem akarom a barátságukat tönkre tenni...és a barátomat se szeretném teljesen tönkre tenni


2012. ápr. 18. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A barátod szerintem nagy ívben tenne rá, hogy te elhagyod. Láthatóan semmi sem érdekli, ami veled kapcsolatos. Ha egyébként is el akarod hagyni, akkor tedd azt, szervusz viszlát, nekem már más az életem. AZtán várj egy kicsit, mert tényleg kicsit visszás lenne rögtön a haverjával kavarnod. De szerintem győződj meg róla, hogy a barátjának tényleg bejössz e! Mert, ha nem és elkezdesz nyomulni, belejut az exed fülébe és akkor te leszel a senkiházi Qrva.. SZóval óvatosan, átgondoltan, higgadtan!
2012. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem már tudod te magad is hogy mit kéne tenni. Csak önigazolást/bátorítást vársz a fórumozóktól.


Nem tudom hány éves vagy, de felteszem hogy fiatal. Akkor meg ne vesztegesd az idődet olyan kapcsolatban ahol napi szinten szarul érzed magad. Olyat, hogy mindenkinek tetsszen meg egyszerűen nem tudsz tenni, ilyen az élet.


Pl:

Adományozok 1000 EUR-t a vakok egyesületének. Milyen jó fej vagyok ugye stb. De ha egy süketet kérdezel, akkor neki nyilván nem fog tetszeni hogy nem őket támogatam!

2012. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!