Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 embert szeretek. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 embert szeretek. Hogyan döntsek? L/15

Figyelt kérdés

Az első fiú egy 17 éves srác, okos, helyes értelmes, sokáig udvarolt, csak én még akkor nem szerettem meg eléggé, és amikor én akartam már őt megkapni, ő lépett vissza hiszen, az egyik haverja egy buliban lekapott ezért megharagudott. És most meg azért haragudott már a 2. fiúval voltam együtt. ( Van neki barátnője távkapcsolatban, alig-alig találkoznak)


Második fiú egy 16 éves srác, nem rég lett vége neki egy másfél éves kapcsolatának, ő keresett meg engem, beszélgettünk, az utóbbi 2 hétben sokat voltunk együtt. Ő nagyon szeretne már velem együtt lenni de az első fiú miatt félek szeretni, mert az első srác azt mondta, hogy még van 1 esélyem.


2011. dec. 20. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt had ne Mi döntsük el...vagy a megoldás:gruppen
2011. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hülye ribanc!

hány fa.sz kell neked?

2011. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a testiségről van szó..
2011. dec. 20. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:

A másodikat.


Mostmár, hogy megmondtam a frankót kérlek az elsőt felejtsd is el!

2011. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyszerű a válasz engem válassz..:D
2011. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szerethetsz egyszerre két embert. HA az egyiket szeretnéd elfelejtenéd a második, ha a másodikat szeretnéd elfelejtenéd az elsőt. Szerintem keress egy harmadikat és 15 évesen menj inkább tanulni.
2011. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napkiraly ***** válasza:
Én azt mondom dobj fel egy érmét
2011. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igaz. Egyszerre csak egy embert lehet szeretni (már bocs) amelyiket tiszta szívből szereted... a másik meg nem lehet, hogy csak haverként jön be??
2011. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azt válaszd amelyikbe másodszor szerettél bele, mert ha az elsőt igazán szeretnéd, akkor nem szerettél volna bele a másodikba.
2011. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!